19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Diamantové šperky jsou tím, čím potěšíte každou ženu

Ať už se blíží osmnácté narozeniny vaší dcera, vaše žena bude mít čtyřicet let, anebo chcete potěšit maminku, která oslaví sedmdesátiny, pro každou z nich můžete koupit krásný a neotřelý diamantový šperk. Při výběru je potřeba zohlednit několik základních faktů, kterými jsou věk obdarované, to, kterou část těla má šperk zdobit i to, k jaké příležitosti se dar bude vázat.

Diamantové šperky jsou také skvělou investicí

Nejenže vaši milovanou ženu krásné diamantové šperky náležitě ozdobí. Jsou také výborným druhem investice. Proto se také často tento typ šperků dědí z generace na generaci. Pokud zvolíte líbivý model, jednoduchý, velmi dobře kombinovatelný s jinými šperky a nositelný při mnoha příležitostech, bude jej ráda nosit každá žena v rodině i v budoucnu.

Oblíbené a žádané jsou elegantní diamantové přívěšky. Důvod, proč tomu tak je, je prostý a logický. Není u něj potřeba znát velikost prstu nebo zápěstí, není potřeba řešit délku řetízku, na který budou umístěný. V případě, že chcete darovat diamantový přívěšek i s řetízkem, je dobré znáte oblíbenou délku řetízků dámy, které chcete udělat radost. Jsou ženy, které nosí řetízek delší, který jim sahá níže do výstřihu, většina pak nosí klasickou délku řetízku, který má cca 50 cm.

Nechte si s výběrem velikosti diamantového šperku poradit

Pokud navštívíte prodejce šperků s mnohaletou tradicí, rád vám poradí, na co vše si dát pozor, pokud chcete zvolit diamantový prsten nebo náramek. Tady je totiž potřeba vědět, jakou velikost prstenu vybrat, podobně je to i u náramku, byť se to nezdá. Obvod zápěstí se značně liší především u hubených a korpulentních žen. Jinak také působí jemný, tenký briliantový náramek na útlém ženském zápěstí a jinak ten samý na zápěstí silnějším.

Bohatý výběr diamantových šperků najdete na klenotyaurum.cz. Vyberete zajisté pro každou z žen.

Související příspěvky

ODLO – PERFORMANCE WARM BLACKCOMB

majda

Tvar zadečku jako kritérium aneb umíte si vybrat kalhotky?

majda

Historie džín: Jak šly dějiny s nejpopulárnějšími kalhotami na světě

redakce