1.1 C
Prague
24.1.2021

Mytí oken od pylů a sazí. Nano impregnace, čištění fasád, práce ve výškách Praha

Letos na jaře jsem mytí oken vůbec neřešila. V zimě topíme uhlím, takže se na oknech usazují nečistoty, které vychází spolu s kouřem z komína. Pak začal poletovat pyl a také se usazoval na oknech. Řekla jsem si, že se do mytí pustím až skončí pylová sezóna a tuto činnost jsem prozatím úplně vypustila. Když sezóna pylu skončila, tak se mi do oken nechtělo už vůbec. Pořád jsem si pro sebe vymýšlela výmluvy a přemýšlela jak to oddálit. Jenže pak už špinavá okna začala vadit i manželovi, a to už bylo co říct.

Kamarádka mi dala kontakt na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění oken, fasád, výškové Práce Praha. Tato firma pravidelně myje okna na jejím domě. Nepřemýšlela jsem ani chvilku a hned jsem do A SERVISU zavolala. S moc milou pracovnicí jsem si domluvila termín mytí oken. Ve smluveném dni a čase se k nám domů dostavili pracovníci firmy.

Jejich mytí oken začalo odstraněním všech pavučin a omytí parapetů a rámů. Poté přišly na řadu skleněné tabule. Ty umyli prostředkem, který vůbec nepěnil. Následně vše setřeli stěrkou a nechali uschnout. Nakonec přišlo na řadu leštění. K tomu používali jen suchou bavlněnou plenu. Prý tak budou moje okna déle čistá a lesklá. Výsledkem byla vážně krásně čistá a lesklá okna.

S odstupem času musím opravdu uznat, že tato metoda leštění má něco do sebe, protože moje okna jsou pořád jako právě umytá. Tímto bych ráda pracovníkům A SERVISU poděkovala za nádherně umytá okna. Já bych to sama nikdy nezvládla. Je vidět, že jsou to skuteční odborníci. Kamarádku jsem za tento super tip a doporučení pozvala na víno. Zkuste A SERVIS i vy. Takhle krásně vám okna nikdo na světě neumyje!

Čištění koberců a renovace vlákna. Strojní tepování Praha

Nikdy jsem si nenechávala doma čistit koberce. Přišlo mi to zbytečné až do chvíle, kdy jsme se přítelem stěhovali do nového bytu. Chtěli jsme mít všechno krásné, čisté, nové…

Byt, do kterého jsme se stěhovali, byl částečně zařízený a zůstal v něm mimo jiné i koberec. Vypadal vcelku zachovale a do interiéru se hodil, a tak jsme ho nechtěli měnit. Ale domluvili jsme se, že ho necháme vyčistit, stejně na něm byly otlaky od předchozího nábytku a vůbec, pro dobrý pocit.

Na doporučení známé jsme kontaktovali firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., tepování, čištění koberců Praha. Je to firma, která se zabývá hloubkovým čištěním koberců, ale i mytím oken, čištěním a voskováním podlah nebo odstraňováním graffiti. Koberce čistí strojovou metodou. Dozvěděli jsme se, že je tato technika mnohem účinnější než například mokré čištění, a to bylo pro nás ve výsledku rozhodující. A taky to, že byli ochotni přijet již druhý den!

Technici od A SERVISU přijeli ve sjednaný termín a čas a pustili se do práce. Do koberce napustili chemii Bosch a nechali chvíli působit. Kotoučovým strojem koberec vyčistili a vzniklou pěnu vysáli turbo vysavačem. Koberec byl tímto i vydezinfikován a zbaven roztočů. Když skončili s prací, celý byt voněl čistotou a koberec krásně prokoukl. Otlaky od skříní byly pryč a koberec byl krásně měkký. Skvělá práce!

36673029 - modern grey and white living room with floor lamp, sofa, coffee table, and floating shelves

Nyní jsme si mohli byt vybavit novým nábytkem a začít konečně bydlet. Ještě, že je firma A SERVIS tak flexibilní a nemuseli jsme čekat další měsíc. Za nás velká spokojenost a můžeme doporučit!

 

Související příspěvky

Podarujte své blízké originálními dárky na Vánoce

majda

Jaký MMA bojovník se stane prvním pokerovým ambasadorem?

redakce

Jak na boj s nástrahami sychravého počasí?

majda