Fre-Pro: Voňavý domov bezpečně

 

Navodit doma atmosféru lze jednoduše za pomoci vůní. Co už ale tak jednoduché není, je výběr vůně, která bude bezpečná a nenáročná na provoz.

Provonět domov může být náročné a to i přesto, že na trhu s osvěžovači je dnes výběr neuvěřitelně široký. Každodenní vaření, koše s prádlem, možná i domácí mazlíčci; to všechno může v domě způsobit nepříjemné zápachy. Vybírat můžete z mnoha variant, jak se jich zbavit. Aerosol, difuzéry, různé gelové vůně nebo svíčky a aromalampy. Všechny tyto osvěžovače ale mají nějaký háček. Svíčky a tím pádem i aromalampy by se neměly nechávat bez dozoru a stačí nepozornost a malá chvilka, aby se od plamene něco vznítilo. Aerosoly mohou obsahovat látky, které nechcete vdechovat vy, ani vaše děti a navíc je potřeba je neustále rozstřikovat po místnosti. Zbytek osvěžovačů pak může být nebezpečný pro domácnosti s malými dětmi – barevné vonné gelové kuličky vypadají jako bonbony, tekuté osvěžovače hezky voní a děti mohou mít tendenci chtít je ochutnávat.

 

Bezpečné a svěží

Osvěžovače Fre-pro s sebou nenesou žádnou z těchto nevýhod, přitom si ale zachovávají výhody kvalitního osvěžovače vzduchu. Vyrábí se ve Spojených státech za použití ekologických materiálů a metod. Jsou 100% recyklovatelné a vyhovují bezpečnostním normám VOC v USA i v Evropě. Mezi vůněmi do domu je jednou z nejoblíbenějších sladká ovocná vůně Mango, která se skládá z tónů manga, meruňky a mandarinky, smíchaných s vůní malin, kosatce, gardénie, kumarinu a třtinového cukru. Jedná se o jednu z intenzivnějších vůní a má příjemné nasládlé aroma. V zimním období je zase oblíbená kombinace jablka a skořice ve vůni Spiced Apple, která v kombinaci s hřebíčkem, broskví, hruškou a pomerančem vytváří teplou a útulnou atmosféru.

Všechny produkty Fre-pro můžete koupit na: www.eshop-frepro.cz

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download