Seznamte se s výhodami zateplovacího programu pultových střech

 

Rodinný krb vám v zimních měsících nedokáže poskytnout patřičný tepelný komfort vedoucí k příjemnému prohřátí vychladlého těla. Jako by se vaše stěny nechtěly podílet na společném vytváření odpovídajícího klimatu a veškeré vyprodukované teplo propouštěly bez ostychu do širého světa.

Ještě před tím, než se zaměříte na funkčnost svého krbu nebo se rozhodnete zateplovat stěny svého pokoje z vnitřní strany, udělejte si malou chvíli na zajímavý průzkum a přijďte za námi na půdu. V této situaci stačí udělat malý a finančně nenáročný krok a veškeré potíže s nedostatkem tepla mohou být jednou pro vždy vyřešené.

 

Zkontrolujte zda vám teplo neutíká

Fyzikální zákony jsou nekompromisní a při hledání optimálního řešení vytápění rodinného domu dokážou potrestat i tu nejmenší chybu. Sami si odpovězte na jednoduchou otázku. Kam vlastně teplo od rodinného krbu putuje?

Získaná tepelná energie se během několika okamžiků dostává ke stropu a následně prosakuje nezaizolovanou půdní podlahou a střechou ven. Odstraňte tuto nežádoucí únikovou cestu a nechte si představit systém zateplení ploché pultové střechy od společnosti IP Polná

 

Problematika ploché pultové střechy

Hlavní problém pultových střech spočívá v předčasném a okamžitém přehřívání. S příchodem prvních jarních paprsků se prostor v bezprostřední blízkosti střechy nadměrně rozpaluje a proto se v nočních hodinách nemůžete domoci požadovaných klimatických podmínek.

Místnosti pod střechou poskytují svým návštěvníkům nepříjemně dusný a teplý vzduch. Naopak v zimě se ploché pultové střechy střetávají s dalším problémem, jelikož svou konstrukční podstatou nedokážou zadržet teplo v domě. Vše uniká bez užitku a plného využití pryč.

 

Jak si s přehříváním a únikem tepla poradit

Společnost IP Polná představuje naprosto ojedinělý systém, kterým je foukaná izolace. Stavebně nenáročná operace za velice příjemný peníz. Jeden dělník a několik hodin k tomu. To je vše, co společnost k úspěšné realizaci zateplení mezi střechou a stropem potřebuje. Foukaná izolace se pak bez jakýchkoliv obav dokáže postarat o ustálení klimatických podmínek na odpovídající teploty.

V létě vám v takovém prostoru bude příjemně a v zimě se nebudete muset choulit pod peřinu. Kromě toho ušetříte zajímavé množství finančních prostředků, které jste doposud potřebovali na zbytečné vytápění svého domu. S tímto systémem přichází i garance rychlé návratnosti investice do jednoho roku. Ve své podstatě další zimu vám foukaná izolace šetří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download