0.6 C
Prague
4.12.2020

Hledáte v Praze kvalitní úklid, mytí oken, čištění a impregnaci žaluzií a fasád i ve výškách?

Zakázkami, kterými se zabývá naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., je mytí oken a výloh. Veškeré tyto zakázky provádí suchou metodou leštění, bez leštidel, která zbytečně tvoří viditelné kruhy a tahy na oknech, a to ve velmi krátkém čase.

Používají k umytí čistý rozmývák se saponátem a okno doleští suchou 100% bavlněnou plenou. Ochrana nano impregnace oken GLP Praha , kterou impregnujeme okna, má za úkol samočistící funkci.

To uvítají zákazníci, kteří nemají čas na mytí oken, jejich okna jsou nebezpečně vysoko či špatně přístupná, ale také ti, kteří mají svůj dům či objekt složen ze skleněné fasády, kde by bylo mytí příliš finančně nákladné. Takto zaručí až 6 letý samočistící efekt, bez výskytu prachu a jiných znečištění na oknech.

Mezinárodně fungující společnost A SERVIS se specializuje na mnoho dalších úklidových služeb. Kvalitně zajistí čištění koberců strojovou metodou, pro které používáme dezinfekční chemii BOSCH RTS, kotoučový stroj GHIBLI k mechanickému vykartáčování nečistot a v neposlední řadě vysoce výkonný vysavač k odsátí nečistot a přebytečné vlhkosti.

Strojová metoda je označována za nejspolehlivější metodu čištění koberců, která v dnešní době na trhu úklidových služeb může být realizována a žádné jiné levné metody jí nedokáží konkurovat, a to z toho důvodu, že je zde důležitý prvek mechanického kartáčování. Strojovou metodou zajišťují také čištění podlah a z jejich struktur a spár tak provedou důkladné a hloubkové odstranění nečistot.

02 Podlahy 461

Při čištění podlah používají několik druhů chemií a dva druhy kartáčů – držák padů a silonový kartáč. Pro podlahy, které mají už nějaký ten rok odsloužený, zajistí renovace podlah a krystalizace podlah. Nabízí voskování podlah průmyslovým polymerem na nové a právě vyčištěné podlahy.

Vosk (průmyslový polymer, fluatace) chrání vaši podlahu před poškozením a zajistí lepší údržbu podlahy po dobu 1 roku, po uplynutí životnosti vosku vám zrealizují odstranění vosku a aplikují nový vosk, a tak zajistí další rok ochrany vaší podlahy.

Nabízí důkladný po-stavební úklid, po-rekonstrukční úklid, úklid po malířích a zednících s odstraněním cementových a vápenatých závojů za použití silných chemií + kompletní povrchový úklid a zbavení se prachu z vašich opravených prostor.

Zaměřují se na precizní odstranění graffiti a aplikaci antigraffiti ochrany, která má za úkol zajistit odstranění graffiti se 100% účinkem a ochránit tak fasádu před vnějšími nepříznivými vlivy. Odvedeme kvalitní odstranění plísní pomocí nejmodernější technologie LSG. Námi využívanou LSG technologií – nátěr proti plísním zaručí, že se plísně ve vašem obydlí nebudou už dále šířit a také zamezíme tvoření vlhkosti, která způsobuje tvorbu zelených sanitrů a umožňuje jejich další růst.

Životnost této technologie je 6 let a po celou dobu nedojde k výskytu nepříjemných a škodlivých plísní, navíc ji lze aplikovat v interiérech a je pro vaše zdravý absolutně nezávadná.

 

Související příspěvky

Jak si správně zorganizovat čas?

redakce

Proč je cool mít VŽDY ve spíži lyofilizované ovoce?

majda

Jak zlodějům aut ztížit práci?

majda

4 komentáře