4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

I muži mohou nosit noční košile!

Některé kousky z ženského šatníku byly v dřívějších dobách považovány spíše za mužské. Například v době románské pánové nosili svrchní a spodní tuniky s rozparkem na prsou. Šaty všeho druhu byly prostě mužskou záležitostí a u mnohých profesí se oděvy připomínající šaty zachovaly dodnes. Co třeba takový talár či kněžský oděv?

Je tedy zvláštní, že nás ještě tolik udivují pánské noční košile. Nejedna dáma by mohla potvrdit, jak příjemné jsou košile na spaní. Spousta lidí také spí pouze ve starém vytahaném triku, protože je to pohodlné. Proč staré triko nevyměnit za delší košili, která vám skryje pozadí?

 

Noční košili jedině z recese? Ani náhodou!

Mnozí pánové by si na sebe noční košili oblékli jedině z recese. Je pravda, že někdy v obchodech uvidíte modely, které k ničemu jinému vhodné nejsou. Jaký dospělý muž by si na sebe vzal noční košili s tučňáčkem?

Někteří muži však ani nechtějí spát v ničem jiném než v košili. Líbí se jim to pohodlí. Pro ty, kteří spací úbor berou vážně, se samozřejmě hodí trochu méně infantilní motivy. Jednobarevné, proužkované či vzorkované. Pánské noční košile vyrábí celá řada prémiových značek a mezi nimi i česká firma Pleas.

 

Také klasická kalhotová pyžama mají své zastánce

V čem jiném muži spí, když noční košile odmítají? Pokud pomineme ty, kteří uléhají do postele pouze v trenkách, oblíbená jsou klasická pyžama. S dlouhými kalhotami na zimu, s krátkými na léto. Prémiové značky vám opět ukáží, že pyžamo nemusí být jen oděv, který byste si jinam než do postele raději nevzali, aby ho nikdo neviděl. Za zmínku stojí krásná pánská pyžama od značky Vamp! Jsou vyrobena z řecké bavlny, velmi šetrná k pokožce a rovněž antialergenní.

Že váš přítel, bratr nebo tatínek pyžamo nenosí? Možná ještě neměl žádné pěkné. Jedno prémiové mu pořiďte a uvidíte, jak rád v něm bude usínat.

Související příspěvky

Buďte i v zimě ženská a elegantní

redakce

Dámské spodní prádlo v nové kolekci

Veronika

Toužíte na jaře po krásné fit postavě? S těmito svačinkami to půjde snadno!

majda