22.7 C
Prague
16.6.2021
MaxiMagazín

Boty pro první jarní túry

Jaro je tady a s ním i nová turistická sezóna. Už se taky nemůžete dočkat, až obujete treky a vyrazíte na hory? Aby se vaše cesta stala nejen zážitkem panoramatickým, ale i cestou plnou pohodlí, je nutné výběr obutí nepodcenit.

Trekové boty jsou základem úspěšného výletu do hor. Boty mají svá specifika. Mají pevnou podrážku, pevně drží kotník, jsou voděodolné a nepromokavé, mají protiskluzovou úpravu, systém membrán a zónové šněrování. Obecně platí, že čím horší terén potřebujete projít, tím pevnějším boty byste měli mít.

Kvalita bez kompromisů

Portál bosp.cz nabízí ten nejlepší výběr, který na trhu trekových bot v Česku existuje. Najdete zde boty s padesátiletou tradicí značky JAS Bardějov, které vás nikdy nenechají ve štychu.

Pro extra jarní túru se perfektně hodí Obuv Caledon v exkluzivním provedení Grizzly. Boty jsou ideální oporou v terénu a díky kvalitní podrážce brání cítění ostrých předmětů, jako například kameny nebo větve. Boty jsou vybaveny technologiemi Gore-Tex® a VIBRAM.

Pohorky jsou nesmrtelné

Typické treky pro vysokohorskou turistiku představují boty Ural Pro Asphalt, které nám mohou připomínat klasické pohorky. Boty mají celokožený svršek z přírodní nubukové usně, podšívku s membránou GORE-TEX. Důležitá inovace je nová podešev. Gumový nášlap VIBRAM z nové směsi MEGAGRIP drží i na mokrém tvrdém povrchu. Mezipodešev je vyrobena z dvojhustotného polyuretanu. Bota má měkkou část je v oblasti paty a v přední části, a na okraji je tvrdší, aby obuv byla stabilní. S touto botou se můžete vydat na Sněžku, ale stejně tak i do Tater nebo do Alp.

BOSP navazuje na tradici bot JAS Bardějov, jejíž kvalitu si nese dodnes. Obuv BOSP má pro své příznivce bohatou škálu turistické a trekingové obuvi, která vaše nohy udrží v suchu a bezpečí.

Související příspěvky

Korzet – módní vzor a nutné utrpení žen v historii

majda

Košilky s dlouhým rukávem ušité smyslnou jehlou

Veronika

Jak vybrat správné spodní prádlo

majda