8.5 C
Prague
2.3.2024
MaxiMagazín

I potravinová skříň v kuchyni může být zařízená přehledně a efektivně

Každá domácnost by měla mít efektivně zařízenou a elegantní kuchyni. Každý druh vybavení by měl mít své místo, pohodlnou manipulaci a hlavně by vše mělo být maximálně přehledné. To platí i pro zásoby potravin v potravinových skříních. V těch obecně bývá největší nepořádek, protože je potřeba uskladnit velké množství různorodých potravin. I tyto skříně ale mohou být přehledné a efektivní.

 

Když má vše své místo, není prostor pro nepořádek

Kouzlo v uspořádání potravinové skříně spočívá především v efektivním způsobu uspořádání jednotlivých pater. Když má každá potravina své předem stanovené místo, není prostor pro zmatek a nepořádek. Ideální variantou také je, když potravinová skříň má na místo polic vestavěné zásuvky. Ke všem potravinám je tak mnohem snazší přístup.

Blum Moderní variantu potravinové skříně představuje Blum

Společnost Blum je na našem trhu jedním z největších specialistů na vývoj a výrobu elegantního a maximálně funkčního kuchyňského vybavení. Jedním z mnoha produktů v nabídce je i potravinová skříň SPACE TOWER. Ta nabízí velmi efektivní řešení v oblasti uskladnění potravin v kuchyních. Disponuje vestavěnými zásuvkami, které mohou být přístupné ze tří stran. Pohodlně tak dosáhnete i pro potravinu, která je uložena vzadu skříně. Navíc je velmi variabilní. Libovolně ji můžete pozměňovat podle vašich aktuálních potřeb.

Blum

Díky systému ORGA-LINE má každá potravina své místo

Velkou efektivitu přináší zejména variabilní systém členění uvnitř každého výsuvu. Jedná se o systém ORGA-LINE. Ten zajistí, že každá potravina bude mít své přesně stanovené místo, do kterého ji jen vložíte. Systém členění ORGA-LINE navíc zajistí, že ani otevřená balení se uvnitř skříňky nepřevrhnou a nezpůsobí nepořádek. Každá zásuvka je schopna unést zátěž až 65kg.

Kompletní informace o této skříňce najdete na www.blum.com

 

 

 

Související příspěvky

Moje zkušenost s mytím oken v Brně

Veronika

4 způsoby, jak využít terasu

redakce

Jak rychle vyřešit prodej domu či bytu? Zkuste výkup nemovitostí Brno

redakce