12.6 C
Prague
17.9.2021
MaxiMagazín

Otevřete grily, léto je tady!

Konečně! Léto je tady, a zase se můžete setkat s přáteli, známými i rodinou. Takže hurá na přípravy pořádné letní grilovačky!

Pěkně střižený trávník se vždycky hodí

Travička zelená, to je naše potěšení, hlavně aby byla hezky a rychle střižená! Pro příjemné potěšení s přáteli je důležitý příjemný plácek, kde se děti mohou oddávat hrám a vy si večer můžete lehnout a třeba pozorovat hvězdy. Nebo stanovat.

Tip: Je tichá, lehká, snadno ovladatelná a doslova miluje pěkně střižený trávník. Prostě ideální pomocník pro přípravu trávníku na nedělní grilování. Aku sekačka na trávu Kärcher LMO 36-40 Battery je tichá a výkonná. Má pracovní šířku 40 cm a na jedno nabití 36V baterie s kapacitou 5,0 Ah dokáže posekat trávník o rozloze až 550 m čtverečních. Trávu seká v 5 různých žacích výškách, které si nastavíte centrálně jednoduchým pohybem páky na přístroji. Velkou předností je sekání až ke kraji, o což se starají hřebeny na trávu, které automaticky zachycují i stébla rostoucí u okrajů chodníčků nebo záhonů. Před grilováním použijte 55 l sběrný koš, ale až bude vhodnější příležitost a budete chtít trávníku poskytnout dávku přírodního hnojiva, můžete využít funkci mulčování.

Není nad pohodlné a čisté posezení na zahradě

Pro vytvoření správné přátelské atmosféry je vždy bezva, když je připravené čisté a hezké posezení. Pokud máte i podsedáky, stačí dát vyprat a je to. Nábytek stačí jen umýt a terasa nebo altánek také. Můžete si na pomoc vzít obyčejnou hadici, ale rychlejší to pravděpodobně bude tlakovou myčkou.

Tip: Pro chytrou tlakovou myčku Kärcher K 5 Premium Smart Control určitě najdete i další využití. Pracuje s max. tlakem 145 barů, a ještě něco navíc. Režim BOOST, což je extra síla, přidává na extrémně odolné nečistoty. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt i auto, motorku, kolo, očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu, zahradní nábytek i rošt grilu. Čím ale naprosto vyniká, to je připojení k mobilní aplikaci přes Bluetooth. Jejím prostřednictvím získáte praktické tipy a triky na nastavení při čištění různých povrchů a objektů. Mobilní aplikace poskytuje užitečné funkce, jako je aplikační poradce pro ještě lepší výsledky čištění, montážní pokyny a pokyny pro údržbu a péči. Dokonce dokáže přenášet optimální tlak do tlakové myčky přes Bluetooth.

Gril je základ

Maso připravené na grilu na dřevěné uhlí má nezaměnitelnou chuť a vůni. Popel, který poté zůstane, nechte vychladnout a jednoduše vysajte bateriovým vysavačem na popel Kärcher AD 2. Ten si bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Aby měl vysavač trvalý vysoký sací výkon, stačí zmáčknout tlačítko funkce ReBoost pro odstranění popela i prachu z filtru. S baterií 18 V vás nebudou omezovat žádné kabely a můžete se volně pohybovat po celé zahradě.

Více na www.karcher.cz.

Související příspěvky

Pára se u vás doma postará o nečistoty i o viry a bakterie

redakce

Kvalitní tepelná izolace oken vám sníží účty za energie!

redakce

Rodinné domy Březiněves uspěly v soutěži Realitní projekt roku 2017. Jde o špičkový rezidenční komplex

redakce