18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Proč využít rychlý AIM internet a z jakých tarifů je na výběr

Bezstarostné využívání rychlého internetu, který vás v ničem neomezuje. Dostatečně svižné stahování i nahrávání dat bez sekání a přetěžování, jako se občas stane u mobilního internetu. Takové je kabelové připojení, které nabízí AIM internet. V dnešní době jde téměř o nutnost a standard. V budoucnosti už to bez kvalitního internetového připojení pomalu nepůjde. Tak se pojďte včas připravit a seznamte se s populárním a neustále se rozvíjejícím poskytovatelem rychlého internetu na doma.

 

Internet pro všechny bez rozdílů věku

Podle statistických společností neustále roste počet uživatelů internetu. Mezi mladšími lidmi jsou nárůsty nepatrné, protože již velká většina připojení využívá. Zajímavější je však vzrůstající počet uživatelů internetu mezi lidmi v důchodovém věku. Důvody přitom mohou být různé. Snaha přiblížit se moderní době a snáze komunikovat s vnoučaty. Dobrou zprávou je, že v cestě za využíváním kvalitního internetového připojení nestojí žádné překážky. Stále více oblíbený poskytovatel AIM internet přichází s širokou nabídkou tarifů, kde si vyberte naprosto každý s ohledem na nejčastěji využívané funkce internetu.

Velmi klíčové je stabilní a rychlé připojení hlavně ve chvíli, kdy je důležité pro vaše podnikání. Kabelový internet je možné zařídit nejenom v domácnostech, ale i v kancelářích a všude tam, kde potřebujete využít rychlé a spolehlivě fungující připojení.

 

Dokonce i televize

AIM internet nabízí nejenom rychlé připojení přes optické kabely, ale také internetovou televizi. V ní najdete celou řadu programů. Sledování internetové televize má navíc mnoho výhod. Vybrané programy si můžete pustit i později po odvysílání, takže o nic nepřijdete. Vyhnete se také problémům s přechodem na nové vysílače, což aktuálně řadu lidí nutí k výměně zařízení či rovnou celých televizí. Sami si také vyberete, jaké kanály rádi sledujete a podle toho si sestavíte nabídku své televize. Na stránkách najdete seznam podporovaných zařízení, na kterých můžete bez problémů sledovat internetovou televizi. Díky set-top boxu však mohou být plně kompatibilní i starší televize, kde si také můžete užívat domácí kino a sledovat nekonečné množství televizní zábavy.

 

Výhodné tarify, ze kterých si vyberete

Při pořizování nového internetového připojení můžete vybírat z několika tarifů. Od základního s příjemnou cenou 200 korun až po opravdu výkonné balíčky, které kromě internetu obsahují také televizi. I přesto je v porovnání s konkurencí cena velmi zajímavá. Pevný internet na doma si zamilujete na první použití. Samozřejmostí jsou kvalitní zákaznické služby a bezproblémový servis bez zbytečných poplatků a dalších plateb.

Pro oslovení lidí, kteří se na internetu běžně nepohybují, ale mohli by to chtít změnit, si AIM připravil spolupráci s rádiem Impuls. Výsledkem byly dnes velmi oblíbené Impulsovic tarify. S pomocí soutěže totiž můžete získat internet či televizi zdarma. I to je další prvek, který pomáhá AIM internetu dostat se mezi lidi a nabídnout kvalitní připojení pro každého.

 

Hlavně ve větších městech

A kde všude můžete využít rychlý kabelový internet? Pokrytá jsou hlavně větší města, takže například internet Plzeň už běží téměř výhradně na vysoké rychlosti. Podobně je na tom internet Praha 13 pokrývající hustě obydlená sídliště a umožňující využívání rychlého připojení všem. Jestli můžete využít internet na doma i ve svém okolí, zjistíte na webových stránkách, kde vše zvládnete za pár kliknutí, případně si můžete kontaktovat infolinku a zeptat se na možnosti internetového připojení právě ve vaší lokalitě.

Související příspěvky

Jak a proč si založit úspěšný e-shop

redakce

Bezpečnostní Audit: klíč k udržitelné a spolehlivé kybernetické ochraně

redakce

Sledujte tisíce videí bez reklam

redakce