21.4.2024
MaxiMagazín

Investujte do powerbanky umožňující nabíjení 2 zařízení najednou

Nedílnou součástí při cestování, ale i při běžném používání elektroniky v zaměstnání, při volnočasových aktivitách, jsou pro mnohé z nás i powerbanky. Někdo má letitou powerbanku, kterou si přeje nahradit novou, lepší, výkonnější, někdo hledá vhodný model pro své dorůstající dítko, které se po této technické pomůcce začalo shánět… Ve všech případech i mnoha jiných si můžete koupit jednu z nejlepších MagSafe powerbank, a to Pixy Go® Magsafe Qi powerbanku 10 000mAh od Milica.cz.

Nejlépe hodnocená MagSafe powerbanka 2023

V testu MagSafe powerbank obstála Pixy Go® Magsafe Qi powerbanka 10 000 mAh nejlépe. Tento ověřený výrobce dodává na trh spolehlivé a kvalitní zboží, což opět potvrdil. Důvodem, proč zvítězila právě tato powerbanka, je její výkon – jako jediná MagSafe powerbanka podporuje stabilní 15W dobíjení, pyšní se nízkým zahříváním.

Pořídit si tuto moderní a kvalitní powerbanku můžete ve dvou kapacitách, a to 5000 nebo 10 000mAh. Také lze volit ze dvou barev, černé a růžové. Pixy Go vám zaručí bezdrátovou rychlou nabíjecí funkci pro kompatibilní bezdrátová zařízení až do 15W. Je možné nabíjet 2 zařízení najednou, a to díky USB-C a bezdrátové podložce. Dokonce je pro vás připravena podpora QC4.0+, PPS, FCP, Samsung Fast Charge a jiné. Rychlé dobití kompatibilního smartphonu z 0 – 60 % za pouhých 30 minut. Plné nabití powerbanky s 5000 mAh trvá jen 1,5 hodiny.

Malá velikost powerbanky vám usnadní práci s nabíjeným zařízením

Díky malým rozměrům lze powerbanku umístit do kapsy a používat právě ve chvílích, kdy potřebujete. Lze s ní pootočit, takže vám nebude překážet např. při focení nebo natáčení videí, a přitom budete telefon nabíjet.

Nabíjet můžete USB-C 20W nebo bezdrátově 5 W, 7,5 W, 10 W a 15 W. Powerbanku lze dobíjet USB-C 18 W.

Kompletní informace najdete na Milica.cz.

Související příspěvky

Elektromotor: ušetří lidem čas i sílu

redakce

Sluchátka nejsou jen pro poslech hudby, ale i motivační kouč při vašich sportovních aktivitách!

redakce

Elektroinstalační materiál, od zásuvek, svítidel až po kabely na jednom místě!

Veronika