16.6 C
Prague
24.3.2023
MaxiMagazín

Jak vybrat dárek? Podle hvězd!

Zná to asi každý. Vybrat vhodný dárek bývá někdy pořádný kumšt. Často strávíme jeho hledáním dlouhé hodiny a někdy se nám ten pravý ani najít nepodaří. Obzvlášť když potřebujeme drobnost pro někoho, o kom toho příliš nevíme, se často jedná o běh na dlouhou trať. Zkuste se proto inspirovat hvězdami – znamení zvěrokruhu totiž dokáže hodně napovědět.

 

Ohnivá znamení

Berani jsou plní energie, vyznávají aktivní životní styl. Radost jim tak udělá vše, co se jakkoli týká sportu. Rovněž Střelci jsou plní nevyčerpatelné energie. Obvykle se jedná o fanoušky turistiky a velice družné a společenské nátury. Charismatičtí a sebevědomí Lvi milují obdiv, honosné a nákladné dary proto pro ně budou to pravé – budou se přímo tetelit blahem. Potěší je cokoli, co jim umožní zazářit.

 

Zemská znamení

Býci si potrpí na útulnost, chybu tedy neuděláte s dárky, které zkrášlí jejich domov. Lidé narození ve znamení Panny jsou detailisté a praktici, do vínku jim byl nadělen také organizační talent. Aktivní a sportovně založení jsou Kozorozi, kteří rádi vyhledávají vzrušení a dobrodružství. Vždy chtějí být nejlepší v tom, co momentálně dělají – všímejte si proto toho, co je zrovna baví, a nemůžete se splést.

 

Vodní znamení

Raci mají obrovský smysl pro humor, proto je potěší jakýkoli vtipný dárek. Vedle ale nešlápnete ani s praktickými kousky do domácnosti. Štíři jsou zvídaví a také nesmírně vášniví lidé, ze kterých erotika přímo sálá. Určitě je tedy neurazíte nějakým dárkem z této „oblasti“. Ryby žijí ve svém světě fantazie a kreativity, proto ocení především kousky, které jim vyrobíte vlastníma rukama.

Vzdušná znamení

Udělat radost nestálým a netrpělivým Blížencům není jen tak. Co se jim líbí dnes, může být zítra úplně jinak. Protože rádi zkouší nové věci, líbí se jim různé technické vychytávky, potrpí si na originální dárky. Citová rozkolísanost je typická pro Váhy. Obvykle bývají hodně umělecky založené – malují, píšou, hrají na hudební nástroj. Zkuste se proto orientovat tímto směrem. Vodnáři miluji mystiku a překvapení. Radost jim udělají levné dárky, na okázalost a velká gesta je zrovna dvakrát neužije.

Související příspěvky

Dárek, který má smysl

majda

Vyrážíte za hranice ČR? Nezapomeňte na cestovní pojištění!

redakce

Dejme to nejlepší našim nejmenším

redakce