Jak na dárky v podobě alkoholu?

 

Každý z nás se někdy ocitl v situaci, kdy nemohl přijít na ten správný nápad a tedy  vhodný dárek k narozeninám nebo svátku pro někoho blízkého. A jako jediná a nejrychlejší varianta dárku se pak jevila lahev alkoholického nápoje. Věnovat dárek v podobě alkoholu určitě není nic špatného, za co by se měl člověk stydět, či dával najevo, že mu na obdarovaném nezáleží. Ba naopak, alkoholické dárky jsou velice oblíbené. Jen je třeba být originální a věnovat i výběru alkoholu trochu času. Obyčejná lahev ze supermarketu rozhodně stačit nebude. A jak tedy správně vybírat alkoholický dárek?

Dárek podle data narození

Jedním z velice originálních dárků jsou kvalitní destiláty a vína s datem výroby, ve kterém má oslavenec narozeniny. Tento druh dárku zaručeně udělá oslavenci radost a zároveň se stane jeho suvenýrem. Navíc bude oslavenec vědět, že se nejedná o rychle koupenou lahev alkoholu, ale že jste nad dárkem přemýšleli. Předností bude jednoznačně originalita a výborná chuť. Nevýhodou naopak bude o něco vyšší cena, zvláště pokud je oslavenec vyššího věku.

Balíček kvalitních vín

Dalším vhodným dárkem jsou tematické balíčky vín, které ocení zejména příznivci kvalitního vína. Tímto dárkem však nepohrdnou ani ostatní oslavenci, jelikož mají červená a bílá vína všestranné použití. Své uplatnění najdou při romantické nebo rodinné večeři, ale také při vaření mnoha chutných pokrmů. Hlavní předností dárku je především výhodná cena a to, že ochutnáte kvalitní vína z různých oblastí či naopak speciality jedné oblasti.  Vybírat lze z balíčků vytvořených předními someliéry nebo můžete sáhnout po svém výběru. Kromě vín lze také zvolit balíček destilátů nebo nealkoholických nápojů.

Kvalitní destiláty

Posledním tipem originálního dárku je pořídit prémiový alkohol nejvyšší kvality. Tento dárek je jasnou volbou zejména pro gurmány, kteří si potrpí na kvalitu toho, co pijí. Kvalitní destiláty vybíráme s ohledem na to, co má oslavenec v oblibě. Nejčastěji se jako dárek uplatňuje kubánský rum, gin, irská whisky nebo tradiční finská vodka. Vhodné je vybírat zejména destiláty s originálními tvary lahví nebo balení se skleničkami či hrnky.

Dárky pořídíte na e-shopu společnosti Premier Wines & Spirits.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download