Společnost Kärcher otevřela úplně nové reprezentativní sídlo firmy v ČR

 

Světový výrobce proslulé čisticí techniky, společnost Kärcher, otevřela v Modleticích u Prahy své nové reprezentativní sídlo v České republice. Do vybudování tohoto moderního zázemí společnost investovala více jak 140 milionů Kč.

Nové moderní sídlo společnosti o celkové výměře 3 640 m2, kombinuje 440 m2 prodejní plochy Kärcher Center, 720 m2 servisního zázemí, úctyhodných 670 m2 skladovacích prostor a 330 m2 určených pro vzdělávací centrum Kärcher Academy. Právě v České republice společnost otevírá jubilejní již sedmisté Kärcher Center na světě.

„Otevření tohoto nového sídla reflektuje výrazný růst na českém trhu. Rovněž jsme letos v ČR od základu upravili systém distribuce zboží, což spolu s nově vzniklým logistickým centrem na Slovensku výrazně zrychlí expedici a zlepší tak nabízené služby koncovým zákazníkům,“ říká jednatelka Kärcher ČR Milada Skutilová.

Firma v současnosti spouští i zbrusu nový internetový web pro spotřebitele pod názvem myKärcher. Ten pak zajistí plně komfortní servis s vyzvednutím zařízení u zákazníka, jeho opravou a konečným dodáním k němu domů. Pro firemní zákazníky pak Kärcher výrazně rozšiřuje nabídku komplexního profesionálního řešení především pro klienty z řad průmyslových podniků. V příštím roce se společnost připravuje otevřít skvělé moderní mycí centrum, kde se objeví inovativní mycí linka, samoobslužné mytí a vysávání.

Kärcher v letech 2017 navýšil v ČR obrat o 15 procent na částku 592 milionů korun. V aktuálním roce očekává další růst dvouciferného ražení.

Česká pobočka, která tento rok slaví kulatých 25 let fungování v ČR, v současnosti zaměstnává přes 80 zaměstnanců a průběžně nabírá stále nové, především pak do Kärcher Center a na servisní služby.

 „Proslulost značky Kärcher a pověst dobrého zaměstnavatele nám pomáhá při náboru kvalifikovaných zaměstnanců. Snažíme se o zaměstnance pečlivě starat tak, aby u nás byli za všech okolností spokojeni, a to se nám vrací i v náborové oblasti. Nepotýkáme se se zvýšenou fluktuací, jde o čistý nábor zaměstnanců na nově otevírané pozice,“ dodává Milada Skutilová

Původem rodinná firma Kärcher s centrálou v německém Winnendenu si zachovala svou tvář a dnes působí ve více jak 68 zemích a zaměstnává celosvětově více než 12 300 spolupracovníků. Jen v loňském roce zvýšila společnost obrat o 7,5 procenta na rekordních 2,5 miliardy eur.

 „Když Kärcher zahájil podnikání v hlavním městě pražském, psal se rok 1995. Šlo o menší kancelář se dvěma pracovníky – to byla naše firma v Česku ještě neznámá,“ říká Hartmut Jenner, předseda představenstva společnosti Alfred Kärcher SE & Co. KG. „Dnes, o 25 let později, zná naše logo přes 80 % našich obyvatel. V současnosti patří Kärcher v České republice k nejúspěšnějším firmám ve skupině Kärcher a zaměstnává přes 80 zaměstnanců, kteří v tomto roce dosáhnou nového rekordního obratu, to jsou skvělé výsledky. Jsem si naprosto jistý, že jsme novému hlavnímu sídlu, školicím prostorám a napojenému Kärcher Centru přednastavili perfektní cestu do úspěšné budoucnosti v České republice.“

Kärcher za 25 let urazil značný kus náročné cesty a má optimálně nakročeno do budoucna.

www.karcher.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download