Jak se muž nejlépe připraví na důležitou společenskou událost?

 

Toaletní taška muže má dnes podobný význam jako toaletní taška ženy. Zkrátka, pánové chtějí vypadat skvěle za každých okolností a dvojnásob to platí pro různé společenské akce. Ať už se chystáte na firemní nebo soukromou společenskou událost, vyplatí se být připraven a svůj vzhled doladit do detailů.

 

Mýdla a další pomůcky na holení

Holení, případně mytí vousů, to jsou činnosti, které by žádný muž neměl zanedbávat. Základem úspěchu pak pro vás bude volba vhodného setu na holení, ale také přípravků a pomůcek, s jejichž pomocí můžete vousy udržet v té nejlepší kondici. Velké oblibě se těší oleje na vousy, balzámy na vousy, nebo vosky na kníry. Hovoříme vlastně o pomocnících pro všechny muže, kteří se honosí svými vousy a pečují o ně.

Shavetty Pokud se ovšem chcete oholit opravdu dokonale, nabízí se například originální shavetty. O co se vlastně jedná? Pokud se s tímto názvem setkáváte poprvé, tak vězte, že shavetta je obdobou břitvy, ovšem v praktickém provedení. Na rozdíl od klasické břitvy se do shavetty vkládají náhradní žiletky, takže vám odpadá broušení, ale i další péče o břit. Nabídka různých stylových provedení je pak obrovská.

 

Doplňky ke společenskému oblečení

Jedna věc je péče o tělo, vlasy a vousy, druhá pak dokonalá volba outfitu. Ke společenskému oblečení nezbytně patří také některé doplňky. Těmi nejznámějšími jsou samozřejmě kravaty. Do obliby se dnes ale opět dostávají klasické či moderní pánské motýlky. Jejich variantu z textilie asi znáte, ale nově se vyrábí též z rustikálního dřeva. Takový pánský motýlek může celý outfit pozvednout na novou úroveň. Košili vylepšíte manžetovými knoflíčky, sako či frak ozdobami na klopy nebo dokonce takovou drobností, jako je správně vybraná spona na kravatu.

 

Askoty

A máme zde další trochu méně známý výraz, a sice askot. Askoty jsou jakési šátky či široké kravaty vsunuté pod límec košile a zdobící partii krku. Možná znáte askoty ze starých filmů, kde je nosili výhradně gentlemani z vyšší společnosti. Celý společenský outfit pak neváhejte doplnit o vhodné šperky, jako jsou pánské náramky či krásné hodinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download