Hadicový držák na stěnu – pomoc při zalévání

 

Hadicové držáky jsou velmi šikovnými pomocníky. Hadice se nikde neválí na zemi, nepřekáží při sekání ani při údržbě zahrádky, dají se snadno přenést do vzdálenějšího kouta zahrady a starají se o to, aby hadice tak byla pořád při ruce a navíc jste ji měli vlastně neustále uklizenou. Hadicové držáky na stěnu se hodí pro každou zahradu.

Můžete využít klasický držák, do kterého hadici vždy uložíte nebo zvolit sofistikovaný nástěnný box, z něhož hadici snadno odvinete a poté automaticky navinete zpět. S kompaktním hadicovým boxem Kärcher Premium CR 7.220 Automatic lze hadici pohodlně a rychle navíjet a odvíjet bez námahy a zauzlení. Díky integrované brzdě zaručí její kontrolované zatažení.

Zpětný tah hadice funguje automaticky a zcela rovnoměrně. Hadicový box může být díky plochému držáku na stěnu a svým kompaktním rozměrům úsporně uložen. Při práci oceníte oblast výkyvu, kterou lze individuálně nastavit od 0° – 180° pomocí praktické úhlové fixace. To umožňuje účinně chránit předměty i stěny v okolí schránky s hadicí, aby nebyly poškozeny. Kärcher Premium CR 7.220 Automatic zcela bezpečně upevníte na zeď a v případě potřeby nebo třeba před zimou opět odejmete a uschováte do další sezóny. www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download