4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Pomocníci v boji s nástrahami zimních dní

Chřipka i nachlazení řádí všude kolem nás. Punčocháče, vrstvy svetrů, čepice či péřové peřiny vždy nemusí být těmi pravými rytíři, kteří nás ochrání před nástrahami jako je kašel či rýma… Zkrátka před neustále útočícími bacily. Tělo je v zimním období oslabené a je třeba mu dodat vitamíny a energii. Hlavně do dětí a teenagerů je dnes skoro nemožné dostat vitamíny, které posílí imunitu a dodají tělu potřebné látky. Děti, teenageři (ale i dospělí) však milují ovoce. Proč jim tedy nedopřát šťávu z čerstvě vymačkaných pomerančů, která nejen, že skvěle chutná, ale dodá tělu potřebné látky.

Odšťavňovačů ovoce je na trhu celá řada – stačí si jen vybrat. Důležité je si při výběru rozmyslet, jaký druh ovoce či zeleniny budete odšťavňovat nejčastěji a dle toho vybrat onoho pravého parťáka do vaší domácnosti. Například takový šnekový odšťavňovač OS 150 A Orava  je o něco pomalejší, než jeho kolegové, za to je však velmi precizní a má mnohem větší výtěžnost šťávy – dokáže získat maximum nutričních hodnot. Samozřejmě záleží také na zralosti a čerstvosti jednotlivých surovin. Tento pomocník disponuje dvěma litrovými nádobami na šťávu či dřeň a dvoufázovým sítkem s rozdílnou velikostí otvorů. Důležitou a velice praktickou funkcí je reverzní chod motoru, díky kterému je možné zpracovávat větší dávky ovoce či zeleniny a to zcela bez obav z ucpání přístroje.

img

Ach ta rýma!

Pokud však vy nebo vaše děti trpíte zánětem obličejových dutin či se nemůžete zbavit té zatracené rýmy, doporučujeme obličejovou saunu, jinak také inhalátor.  Inhalátor mimo jiné, že pomáhá při léčbě horních dýchacích cest, také zmírňuje stres i bolest, uvolňuje svaly a dokonce čistí pleť naprosto přirozeným způsobem – obličejová sauna zkrátka poskytuje úlevu Vaší pleti.  Vyzkoušejte třeba inhalátor FI-120 značky Orava, u něhož je možné si vybrat ze dvou stupňů výkonu a přidat aroma. Brzy ve vaší domácnosti zaujme místo nejen jako osobní lékař, ale také jako relaxační nástroj, nebo také kosmetička. Pokud máte problematickou pleť, stane se obličejová sauna vašim nejlepším přítelem v boji proti akné.

Nemusíte být v tomto období pravidelnými zákazníky lékáren. Pořiďte si ty pravé pomocníky do bytu a s kombinací produktů společnosti Orava a dostatku ovoce a zeleniny posilujte svoji imunitu a braňte se bacilům „levou zadní“.

Související příspěvky

Krabičková dieta nejsou žádné amarouny

redakce

Víte, proč vaše miminko bolí bříško?

redakce

Léčbu pohybového aparátu lze podpořit i přírodními prostředky

majda

1 komentář