Jak získat půjčku rychlostí blesku?

 

Jednou z nejčastějších otázek lidí, kteří se dostanou do situace, kdy nutně potřebují chybějící finance, ať už z důvodu nečekaných výdajů, výpadku příjmů nebo jen proto, že mají možnost zajímavé koupě, je zda budou mít peníze ještě dnes. Případně se ptají, kdy tedy budou mít finance k dispozici? V oblasti úvěrů totiž ve většině případů platí, že kdo rychle dává, dvakrát dává. Obzvlášť o různé krátkodobé půjčky často lidé žádají až v situaci, kdy jsou zcela na nule a nemají prostředky ani na nákup potravin.

U většiny bank i nebankovních společností je rychlá půjčka už samozřejmostí. Přesto zde jisté rozdíly jsou. Sepsali jsme pro vás tipy, jak získat peníze ještě dnes, na jaké nabídky se zaměřit a co vše udělat pro to, aby byla vaše žádost schválena během pár minut a finance ihned k dispozici.

 

Bez zbytečného papírování

První, co je nutné zmínit, je důležitost volby vhodné nabídky, pokud chcete peníze opravdu rychle. Je potřeba zaměřit se na takové, které nevyžadují zbytečné dokládání celé řady potvrzení. Vyhledejte si tedy možnosti jako je půjčka bez doložení příjmu. Vyhnete se tak cestě s potvrzením o výši vašich příjmů k zaměstnavateli a zpět. Navíc, následně se vaší mzdové účetní musí ještě dovolat i finanční poradce a údaje z potvrzení si s ní ověřit. To vše samozřejmě celý proces žádosti protahuje až o několik dní. Obzvlášť nebankovní společnosti, které tento papír nevyžadují a které mají zautomatizovaný proces přijímání žádostí, přitom zvládnou odsouhlasit finance pro vás během pár minut, maximálně hodin.

 

Bez prověřování registrů

Obzvlášť pokud tušíte nebo si jste dokonce jistí, že máte negativní záznam v bankovních či nebankovních registrech, anebo u společnosti Solus, prohlížením nabídek klasických bank se nezdržujte. Ty je totiž prověřují vždy, a tak cesta k nim a následné čekání na pobočce bývá jen ztrátou času. Obraťte se raději na nebankovní půjčky bez registru. Počítejte však s tím, že úroky jsou kvůli riziku následného nesplácení vyšší a že takto získáte maximálně několik desítek tisíc korun.

 

Z pohodlí domova

Ve všech případech platí, že nejrychleji peníze získáte, pokud jednáte online. Najděte si prostřednictvím internetových srovnávačů nejlepší nabídky a ihned přejděte do žádosti. Většinou stačí vyplnit základní informace a zaslat fotku svých dokladů. Pak už je jen potřeba být k dispozici na emailu či telefonu a čekat na pokyny od poskytovatele. Obvykle vám přijde smlouva do hodiny, a jakmile ji potvrdíte, nic nebrání převodu peněz na váš účet. Z hlediska rychlosti je samozřejmě ideální, pokud máte stejnou banku, peníze jsou tak okamžitě k dispozici. V opačném případě se na ně můžete těšit následující pracovní den. Jestli tedy máte několik účtů u různých bank, zajímejte se o to, zda některá z nich není stejná, jako využívá společnost, se kterou jednáte. Někdy je samozřejmě také možnost vyzvednout si hotovost osobně na pobočkách nebo partnerských místech.

 

Připravte si doklady

Jedním z nejčastějších důvodů, proč lidem nevyjde půjčka bez registrů a dokládání příjmů, je fakt, že až při žádosti zjistí, že mají propadlé doklady. Je opravdu nutné mít platný občanský průkaz a většina společností bude vyžadovat kopii ještě druhého dokladu – tím může být řidičský průkaz, rodný list nebo cestovní pas. Pokud nejste české národnosti, je potřeba platné povolení k pobytu. Další podmínkou bývá bankovní účet vedený u české banky, aby mohly být finance převedeny. Při jednání online je samozřejmě nutností email či fungující telefonní číslo. Jen tak může být vaše žádost vyřízena pěkně hladce bez zbytečných průtahů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download