Jaké jsou vhodné televize do auta?

 

Žijeme v době, kdy už televize nepatří jen do obývacího pokoje. Její umístění je možné téměř všude, takže ani mimo domov nezmeškáte svůj oblíbený pořad či film. Již v minulosti, kdy byl boom zájezdů do zahraničí autobusem, jsme se setkávali s televizí právě v autobuse. Cestujícím byla dlouhá cesta zpestřována filmy či dokumenty. Hitem poslední doby se stávají televize do auta.

I dnes, pokud máte před sebou dlouhou cestu, je ideální volbou pro zkrácení času sledování filmů. Uvítají to především vaše děti, protože většina z nich nemá dlouhé cestování v oblibě. A když už je ani hračky, zpívání nebo knížka nebaví, je tu tv do auta, která je na zbytek cesty zabaví a často i uspí.

 

Co všechno umí?

Pro tento účel jsou jako stvořené přenosné televize, které lze nainstalovat i do auta. Jsou velmi kompaktní a lehké, s úhlopříčkami ve velikostech 7 až 10 palců. Ačkoliv jsou to televize opravdu malé, svou kvalitou se vyrovnají větším modelům. Na trhu v dnešní době naleznete skutečně kvalitní přenosné LCD televize do auta s HD rozlišením, většina TV do auta je vybavena integrovanou DVD mechanikou. Zabudovaný tuner pro příjem digitálního signálu DVB-T a DVB-T2 bývá také samozřejmostí u většiny modelů přenosných televizí. Pokud si své oblíbené filmy vezete s sebou na USB flash disku, i s ním si televize poradí. Pokud nemáte náladu pustit si film, prohlédněte si třeba své oblíbené fotografie z cest nebo si pusťte hudbu ve formátu MP3 či WMA. Poslouchat ji lze z integrovaných reproduktorů, nebo ze sluchátek pomocí sluchátkového výstupu.

 

Jak je to s napájením a instalací?

Co se týče napájení televizí do auta, výrobci nabízejí variantu napájení adaptérem ze sítě (230 V), nebo adaptérem do autozapalovače (12 V). Kombinace obojího je už také běžnou záležitostí. Některé modely jsou vybaveny dokonce i bateriovým kitem na AA baterie nebo nabíjecí baterií.

Instalace televizí do auta pomocí speciálního držáku je velice jednoduchá, a to za opěrku předního sedadla. Další variantou je instalace pomocí naklápěcího držáku na palubní desku. V případě Wi-Fi připojení vám takto televize poslouží i jako navigace. Přenosné televize nejsou samozřejmě určeny jen do osobních aut. V karavanu se vám bude hodit na sledování večerních zpráv a televizi do kamionu uvítají taktéž řidiči dálkových tras, kteří na cestách tráví i několik týdnů.

Někdo rád při cestě autem pozoruje krajinu, jiný zase sleduje trasu cesty. Pokud vám ale délka trasy začíná být už na obtíž, zkraťte si ji třeba právě přenosnou tv do auta z naší nabídky. Lehce ji přenesete kamkoliv v batohu nebo tašce s sebou. Díky moderním technologiím jsou i tyto malé televize jako stvořené pro každodenní sledování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download