18.6 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Jakmile vyzkoušíte bezdrátová sluchátka, nebudete chtít jiná

Technologie pokračují poměrně rychle ve všech možných oblastech. Pokud se podíváme na oblast audia, jedním z významných vylepšení posledních let je bezdrátový přenos. Používáme bezdrátové reproduktory, poměrně standardem se stávají také bezdrátová sluchátka.

Spousta lidí zůstává u svých sluchátek s 3,5mm jackem, mají strach z nových technologií. Co když se jim bezdrátová sluchátka nebude dařit připojit k telefonu? Co jestli budou vybitá zrovna ve chvíli, kdy je budou chtít využívat? Nebudou vypadávat z uší? Vždyť by se pak ztratila, když nejsou připojená kabelem.

Zkuste bluetooth sluchátka a uvidíte sami

Tyto otázky jsou samozřejmě oprávněné a můžeme si je zodpovědět.

Jak na připojení sluchátek? Při prvním propojení je obvykle nutné zmáčknout tlačítko na krabičce sluchátek, později se každá modernější bluetooth sluchátka připojují úplně sama, stačí je vyndat z krabičky.

Co když budou nečekaně vybitá? Sluchátka mají indikátor nabití baterie, takže toho se můžete snadno vyvarovat. Kromě toho spousta sluchátek se třeba na hodinu používání dobije už za deset minut.

Nevypadávají z uší? Ne, pokud si vyberete vyhovující. Někomu sedí více špunty, někomu pecky. U špuntů je samozřejmě možné si vybrat vhodnou velikost nástavců, aby vám sluchátka dobře seděla.

Opravdu se nebojte bezdrátová sluchátka vyzkoušet. Ta svoboda je nepopsatelná. Nikde vás netrápí žádný kabel, můžete se svobodně pohybovat. Je to skvělé, když jdete běhat, ale třeba i tehdy, jakmile umýváte nádobí. Sluchátka se najednou stanou vaším neustálým společníkem, protože vám nebudou překážet.

Jaká bezdrátová sluchátka si vybrat?

Parametry, na něž byste se měli soustředit, jsou podobné, jako kdybyste vybírali přenosné reproduktory. Zajímat by vás měla výdrž na jedno nabití, hlasitost, frekvenční rozsah, jejž zvládnou sluchátka přehrát. A samozřejmě design.

Související příspěvky

Střih na míru s Orava VS-412

redakce

Bohatý zvuk / Luxusní design

redakce

Jak ochránit svůj mobil? Ochranným tvrzeným sklem Samsung

redakce