Prodej bytu rychle – i to je možné

 

Prodáváte byt? Určitě jej toužíte prodat rychle a co nejvýhodněji. Ne každý má to štěstí, že nabízí tak lukrativní byt, že se jeho nabídka na inzertním portálu ani neohřeje a do pár hodin podepisuje smlouvu. I byt je nutné umět prodat a k tomu potřebujeme vládnout buď celou řadou dovedností, nebo si k tomu najmout vhodné pomocníky.

Určitě lze prodej bytu svěřit realitní kanceláři. Ta dobrá se o vše postará a pro vás bude proces prodeje snadným. Ne vždy však věříme tomu, že se realitní kancelář do prodeje naší nemovitosti skutečně opře. A i když ve srovnání se světem nejsou u nás provize realitním kancelářím nijak vysoké, přesto je platíme jen neradi. Proto mnozí z nás hledají kupce svého bytu svépomocí. Podáme si inzerát zdarma a vyčkáváme, co se bude dít. A nemusí se dít nic, pokud jej podáme neatraktivně, či když přestřelíme cenu. Z touhy po rychlém prodeji tak rychle sejde. Co s tím? Nechoďte do toho s realitkou, ale ani sami. Vyzkoušejte férový realitní portál CINCINK a jeho služby.

 

Realitní portál jinak

Ještě to tady nebylo. Realitních portálu nabízejících obvykle inzerci zdarma je u nás přehršle, žádný však doposud nedal dohromady veškeré dostupné rady týkající se prodeje, ale i nákupu nemovitosti. Ani na jednom místě neumožnil kontaktovat specialisty z různých oblastí, kteří nám při našem prodeji pomohou.

CINCINK není žádný start-up vybudovaný na zelené louce. Vznikl jako speciální projekt zaměstnanců Komerční banky. Banka za ním i nadále stojí a podporuje jej. Cílem bylo vybudovat férový realitní portál, který pomůže lidem, jež prodávají či nakupují nemovitost, projít tímto procesem s co nejmenšími riziky. Komerční banka nabízí úvěry na bydlení a hypotéky, díky čemuž ví, čím si její klienti prochází. Služby CINCINK mají pomoci vyvarovat se fatálním přešlapům v celém procesu, a to nejen klientům Komerční banky.

 

Jak mi CINCINK pomůže jako prodávajícímu?

V první řadě dokážete na CINCINK poptat služby, které zatraktivní vaši nabídku. Lákavá textace inzerátu, dobře nafocený byt, případně videoprezentace, plánek nebo dokonce vizualizace – to vše prodává. Každou tuto službu můžete poptat samostatně. Ideální je rovněž nechat si udělat odhad ceny vašeho bytu podle jeho stavu a lokality, kde se nachází. Díky dobře nastavené ceně se z vaší inzertní nabídky nestane ležák na realitních portálech, ale rovněž se nepřipravíte o peníze tím, že byste jej prodali pod cenou.

Další službu, kterou určitě rádi využijete, jsou právní služby. Je skutečně vabank jít do prodeje bez dobré smlouvy jejího prověření právníkem. Rozhodně nestačí sáhnout po první smlouvě z internetu. Už vůbec ne vzít bez rozmyslu návrh smlouvy od kupujícího. Vždy je důležité mít prodej bytu dobře ošetřen. Právníka, který problematice kolem prodeje a nákupu nemovitostí rozumí, už nemusíte složitě hledat. Jeho služby si objednáte přes CINCINK.

Mnoho užitečných informací najdete na CINCINK i zcela zdarma. Víte například, jestli platíte daň z prodeje nemovitosti? Odpovědi na podobné otázky najdete na realitním portálu v sekci Wiki.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download