Jaro přeje módním trendům i klasice

 

V dnešní době je upravený a trendy vzhled téměř povinností každého muže nejen v práci, ale i ve volném čase. Některé kousky nikdy nezklamou.

 

Tradiční džíny

Ať už se módní návrháři snaží o jakékoli trendy, v šatníku bychom měli mít pár nadčasových kousků, které můžeme snadno doplnit a zkombinovat. Ženy to mají trochu složitější, u mužů pak opravdu stačí jen pár základních kusů oblečení, aby každý den vypadali skvěle. V pánském šatníku tak rozhodně nesmí chybět kvalitní džíny, ideálně alespoň dvoje. Jedny klasického střihu, jednobarevné a designově čisté a druhé i podle poslední módy, s  prostřihy a zdobným trháním. Samozřejmě jich můžete mít i mnohem více, záleží na osobním stylu a také vkusu každého. Džíny jsou univerzální kus oblečení a lze je kombinovat s tričkem, polokošilí, košilí, mikinou, svetrem, vestou a vždy budete vypadat perfektně.

 

Pohodlí i venku

V práci třeba musíme držet určitý dress code, často se nevyhneme obleku nebo alespoň košili a saku, ve volném čase ale naštěstí máme mnoho možností, jak být trendy a cítit se i pohodlně. Džíny tuto podmínku splňují dokonale, musíme si však vybrat správnou velikost. Právě volnost pohybu a pohodlí je u kalhot nejdůležitější, příliš těsné nám budou bránit i udělat pár kroků, natož se jakkoli více hýbat. Kromě džín jsou velmi oblíbené moderní kalhoty, které vybíráme v barvách a provedení podle svých představ a s ohledem na aktivitu, na kterou se chystáme. Tepláky a kalhoty sportovnějšímu vzhledu se skvěle hodí k volné mikině i upnutému tričku a nebudou nás nijak omezovat v pohybu. Důležité je také zpracování a materiál, nekvalitní látky či ušití způsobí jen to, že budeme mít podrážděnou kůži a při nošení nepříjemný pocit.

Pro trendy vzhled nesmíme zapomenout na upřímný úsměv a dobrou náladu, která je skvělým doplňkem moderního outfitu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download