10.9 C
Prague
26.2.2021

Přizpůsobte pánské boty k jarní stylizaci

Na jaro každý chce osvěžit svůj look a zároveň vypadat módně a elegantně. Muži často však mají problém s přizpůsobením k stylizaci vhodných bot, proto dnes jsme se jim rozhodli trochu pomoci a poradíme, jak si vybrat boty k oblečení, aby vypadali skvěle v každé situaci.

Sportovní, městský look každý den

Stylizace ve sportovním stylu je především pohodlí. Vhodně přizpůsobené prvky oblečení nám zajistí nejen komfort, ale také i módní vzhled. Aby však celek vypadal stylově musíte si vybrat vhodné boty. Pokud si oblékáte volné baggy, tj. populární kalhoty se sníženým sedem, teplákové, a mikinu s kapucí nebo tričko, nejlepšími botami bodu sneakersy. V takové stylizaci si můžete dovolit volnější styl, takže si můžete vybrat boty o výrazném barevném provedení nebo netypickém, originálním designu – tímto způsobem se boty stanou důležitým akcentem vašeho looku.

V případě outfitu skládajícího se z džínových kalhot typu jogger, mikiny s kapucí nebo přes hlavu, můžete si nosit jak sneakersy, tak i tenisky.

Smart casual – do kanceláře nebo na neformální setkání

Styl smart casual je velmi populární, protože zaručuje elegantní vzhled, a zároveň zajišťuje pohodlí. Toto umožní stvořit kancelářský, polo formální look zahrnující vaše oblíbené prvky oblečení, a také i umožňuje sebevyjádření svým vzhledem. K populárním kombinacím smart casual patří stylizace na základě džínů nebo rovných látkových kalhot ve spojení s tričkem a sako nebo volnější košilí s límcem, se kterými ideálně harmonizují jak pánské polobotky, tak i sneakersy o klasickém střihu.  Zatímco během teplejších dnů k takovým stylizacím můžete nosit boty typu slip-on.

Pokud se Vám však líbí oblečení smart casual o elegantnějším charakteru, vyberte si k němu kožené, klasické pánské polobotky – budou ideálně harmonizovat s látkovými kalhoty se záhybem, včetně těch o nekonvenční barevné verzi.

100% elegance

V životě každého muže existují situace, ve kterých musí vypadat výjimečně elegantně. Toto mohou být různého druhu rodinné příležitosti nebo veřejné oslavy, ale také i každodenní práce, pokud daná pracovní pozice vyžaduje obchodní look. V takovém případě stylizace musí být nejen velmi elegantní, ale také i propracovaná do nejmenších detailů, protože tady není místo na náhodné kombinace. Bez ohledu na roční období nebo počasí, elegantní pánské oblečení se skládá z obleku a přizpůsobených k němu kalhot, košile s kravatou a ideálně čistých kožených polobotek. Pamatujte na to, že k oblekovým kalhotám se nebudou hodit žádné jiné boty, i když venku je velmi teplo. V chladnější jarní dny, když jsou teploty blížící se nule, a vy budeme v takovém oblečení hodně času ven, můžete přizpůsobit k stylizaci elegantní pánské střevíce nebo chelsea boty vyrobené z vysoce kvalitní kůže.

Vhodné přizpůsobení bot k stylizaci zaručuje nejen ideální vzhled, ale také i skvělou náladu a sebedůvěru nezávisle na okolnostech.

Související příspěvky

Móda pro plnoštíhlé v pestrých barvách

Veronika

Den otcův se blíží! Dopřejte jim jedinečný dáreček – výjimečnou péči o pleť.

redakce

4 důvody, proč obměnit šatník

redakce