5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Kde v Brně sehnat kvalitní školku pro děti od tří let věku?

Blíží se třetí narozeniny vašeho syna či dcery, a vy zatím stále nevíte, do které školky bude chodit? Jednoduše jste stále nenašli tu pravou, která by vás přesvědčila o svých kvalitách? Nebo jste se do Brna nedávno přistěhovali, našli jste si práci a potřebujete, aby vaše ratolest začala navštěvovat školku? Ať je to jakkoli, řešením je soukromá školka Beránek, která se nachází kousek od centra města – u Lužáneckého parku. Vznikla již v roce 2006, má bohaté zkušenosti a dětem zajišťuje nadstandardní služby i individuální přístup.

Vaše dítě může docházet tak často, jak chce, nebo jak vy potřebujete

Soukromá školka Beránek je otevřena ve všední dny od 7:00 do 16:30 hodin. Je na vás, zda bude vaše ratolest docházet do mateřské školy pravidelně, zda si dohodnete docházku jen v určité dny, nebo zda bude docházet nepravidelně.

Soukromá školka v Brně navazuje na jesle Beránek. Příjemné prostředí miniškolky vytváří zajímavé a lákavé místo pro rozvoj dětí. Děti se zde cítí spokojeně, bezpečně a šťastně. Jsou vzdělávány hrou a také jsou vedeny k samostatnosti a odpovědnosti, k vzájemnému respektu, spolupráci a pomoci.

Co ve školce jistě uvítáte

Ve školce Beránek je kladen důraz na individuální přístup k dítěti, integrované učení, respektování dítka a jeho osobnosti. Také je zde snaha o dodržování tradic, učení dětí způsobu zdravé stravy a správnému chování k přírodě. Nechybí pravidelná setkávání s rodiči. Samozřejmostí je pečlivý výběr pedagogů, jejich vzdělání, praxe a další školení. Všichni pedagogové absolvují odborná školení i pravidelná školení první pomoci – bezpečnost dětí je zde na prvním místě.

Podívejte se na videa ze školky, reference od jiných rodičů nebo na virtuální prohlídku školky. Vše najdete na agentura-beranek.cz.

Související příspěvky

Čeká vás diplomová práce? Nechte si pomoct s jejím vypracováním

redakce

Kvalitní vína z celého světa

redakce

4 rady pro výběr dětské postýlky

redakce