5.6 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Dopřejte si odpočinek na zámku ještě před začátkem školního roku

Příchod nového školního roku je vždy velmi náročný nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Pokud si chcete poslední prázdninové chvíle opravdu užít v rodinném kruhu a před prvními dny ve škole si ještě dostatečně odpočinout, vydejte se na Chateau Herálec. Luxusní zámecký hotel nabízí jedinečný odpočinek pro celé rodiny, protože tu myslí nejen na dospělé, ale i děti každého věku.

Úžasný servis pro malé návštěvníky

Skvělá přístupnost po dálnici z Prahy do Brna vám zajistí rychlou a pohodlnou cestu i s velmi malými dětmi, které často nesnáší přesuny autem příliš dobře. Všechny pokoje jsou velkorysé, ale je zde i překrásný rodinný apartmán pohodlný pro čtyřčlennou rodinu. Rodiče ocení zdravé snídaně připravené z velké většiny z lokálních produktů. Samozřejmě i zámecká restaurace nabízí perfektně promyšlené menu, v němž si oběd i večeři vyberou dospělí i děti.

Náročné děti mající problémy se spaním v novém prostředí jistě ocení, že si mohou vybrat polštáře podle svého přání díky skvělému pillow menu. Celý hotel je navíc vybaven vším potřebným pro ubytování na zámku s dětmi. V zámeckém parku najdete přírodní lanový svět, pohádkový domeček či lavičku Člověče nezlob se. K dispozici jsou chytré hračky pro různé věkové kategorie, zámecké kino a samozřejmě dětské postýlky a veškeré další vybavení.

Co podniknout s dětmi?

Součástí pobytu na zámku je i možnost vybírat z úžasné Knihy zážitků, kde najdete aktivity pro děti napříč věkem. Například si můžete pronajmout zámecký kabriolet, nechat si sbalit piknikový koš a vyrazit za koupáním do nedalekého lomu. Větší děti se jistě rády vydají na cyklovýlet na půjčených kolech či na procházku po krásném anglickém parku z 18. století, v něž najdete dokonce „Zázračnou cestu parkem“. Tou vás provede mapa a textový průvodce.

Děti jistě ocení možnost vyzkoušet si jízdu na koni, poprvé si zarybařit nebo si zažít let balónem či dokonce vrtulníkem. Větší děti se s radostí vydají do zámeckého Spa a užijí si plavecký bazén pod původní klenbou či velké výběr saun.

Kam se vydat na výlet?

Pokud rádi objevujete také okolí hotelu, najdete nedaleko hned několik památek UNESCO, a to úžasné jádro městečka Telč, poklidnou židovskou čtvrť v Třebíči či velmi slavný Santiniho kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Preferujete-li jako cíl výletu spíše přírodní památky, z Chateau Herálec je to také velmi blízko do úžasně zachovalé lokality Žďárské vrchy, tak často nazývané zeleným srdcem České republiky.

Související příspěvky

Budujte svou obchodní značku

redakce

Jaký je rozdíl mezi šicím strojem, overlockem a vyšívacím strojem?

redakce

Become a film director

majda