8.5 C
Prague
21.4.2024
MaxiMagazín

Dopřejte si odpočinek na zámku ještě před začátkem školního roku

Příchod nového školního roku je vždy velmi náročný nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Pokud si chcete poslední prázdninové chvíle opravdu užít v rodinném kruhu a před prvními dny ve škole si ještě dostatečně odpočinout, vydejte se na Chateau Herálec. Luxusní zámecký hotel nabízí jedinečný odpočinek pro celé rodiny, protože tu myslí nejen na dospělé, ale i děti každého věku.

Úžasný servis pro malé návštěvníky

Skvělá přístupnost po dálnici z Prahy do Brna vám zajistí rychlou a pohodlnou cestu i s velmi malými dětmi, které často nesnáší přesuny autem příliš dobře. Všechny pokoje jsou velkorysé, ale je zde i překrásný rodinný apartmán pohodlný pro čtyřčlennou rodinu. Rodiče ocení zdravé snídaně připravené z velké většiny z lokálních produktů. Samozřejmě i zámecká restaurace nabízí perfektně promyšlené menu, v němž si oběd i večeři vyberou dospělí i děti.

Náročné děti mající problémy se spaním v novém prostředí jistě ocení, že si mohou vybrat polštáře podle svého přání díky skvělému pillow menu. Celý hotel je navíc vybaven vším potřebným pro ubytování na zámku s dětmi. V zámeckém parku najdete přírodní lanový svět, pohádkový domeček či lavičku Člověče nezlob se. K dispozici jsou chytré hračky pro různé věkové kategorie, zámecké kino a samozřejmě dětské postýlky a veškeré další vybavení.

Co podniknout s dětmi?

Součástí pobytu na zámku je i možnost vybírat z úžasné Knihy zážitků, kde najdete aktivity pro děti napříč věkem. Například si můžete pronajmout zámecký kabriolet, nechat si sbalit piknikový koš a vyrazit za koupáním do nedalekého lomu. Větší děti se jistě rády vydají na cyklovýlet na půjčených kolech či na procházku po krásném anglickém parku z 18. století, v něž najdete dokonce „Zázračnou cestu parkem“. Tou vás provede mapa a textový průvodce.

Děti jistě ocení možnost vyzkoušet si jízdu na koni, poprvé si zarybařit nebo si zažít let balónem či dokonce vrtulníkem. Větší děti se s radostí vydají do zámeckého Spa a užijí si plavecký bazén pod původní klenbou či velké výběr saun.

Kam se vydat na výlet?

Pokud rádi objevujete také okolí hotelu, najdete nedaleko hned několik památek UNESCO, a to úžasné jádro městečka Telč, poklidnou židovskou čtvrť v Třebíči či velmi slavný Santiniho kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře ve Žďáru nad Sázavou.

Preferujete-li jako cíl výletu spíše přírodní památky, z Chateau Herálec je to také velmi blízko do úžasně zachovalé lokality Žďárské vrchy, tak často nazývané zeleným srdcem České republiky.

Související příspěvky

Jak se prosadit v hudbě? Musíte být nejen slyšet, ale i vidět

redakce

Jak na staré železné sudy

redakce

Odstranění graffiti a antigraffitová ochrana Praha

majda