21.3 C
Prague
31.5.2023
MaxiMagazín

Zařiďte si doma kancelář, na kterou budete pyšní

Mít doma hezkou a funkční kancelář je snem mnoha osob, které jsou nucené trávit poměrně často v bezpečí domova home office. Někdo podniká z domova, někdo pracuje z domu často kvůli nemocným dětem, někdo se stará o nemocného rodiče. Ať už potřebujete mít doma dokonalou pracovnu z jakéhokoli důvodu, poradíme, jaké vybavení vám k tomu pomůže.

Samostatná místnost nebo část obýváku či ložnice?

V první řadě jde o to, kolik máte prostoru. Jestliže máte možnost zbudovat si pracovnu v samostatné místnosti, máte vyhráno, budete míst dost prostoru na pracovní stůl, kancelářskou židli, police nebo regály, ale také skříňky nebo posuvné kontejnery. Většina z nás ale kancelář vměstnává do koutu některé běžné místnosti, nejčastěji obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny.

Ať už budete pracovat odkudkoli, vždy najděte místo na skutečný kancelářský stůl, abyste měli pracovní plochu ve správné výšce, byla dostatečně velká, měli jste kde položit notebook, klávesnici, ale i sešit, knihu, šanon nebo cokoli jiného, co ke své práci potřebujete.

Nepostradatelná je i kvalitní kancelářská židle. Dbejte na její pevnou konstrukci a nosnost, prodyšnost materiálů, příjemnou a odolnou potahovou látku, ergonomické tvarování, nastavitelnost výšky sedátka, materiál, z něhož jsou vyrobena kolečka.

Místo pro vše, co chcete skrýt

Ať už chcete před dětmi nebo pohledy návštěvy uklidit dokumenty, kancelářské potřeby, knížky, prospekty… je skvělé mít pod stolem mobilní skříňku na spisy. Má jak malou skříňku, tak šuplíky, lze ji zamknout, snadno do bezpečí uložíte vše, co je potřeba.

Věci, které mohou být dostupné, umístěte do polic nebo regálů. Velmi hezky vypadá kostková police na knihy LBC10WTV1 v bílém provedení.

Vše uvedené najdete ve skvělé kvalitě za příznivé ceny a v moderním designu na finecase.cz.

Související příspěvky

Vybavte si domácí bar kvalitním alkoholem

redakce

Daruj jemnost v novém designu

redakce

Krásné nohy během pár minut!

majda