8.8 C
Prague
19.4.2021
MaxiMagazín

Kdo zajistí mytí neotevíratelných oken a výškové práce?

Potřeboval jsem v bytě umýt okna, jenže některá nejsou otevíratelná a příliš vysoko na to, abych sám lezl po žebříku. Správce domu mi řekl, že spolupracuje s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí mytí oken a práce ve výškách v Ostravě.

Dal mi tedy kontakt na tuto firmu a já je požádal o dřívější umytí oken, než bylo plánováno pro celou budovu. Neshledali žádný problém a vzhledem k počtu oken jsme se domluvili, že je přijedou umýt hned druhý den.

Samozřejmě jsem je upozornil na to, že se moje okna nachází ve třetím patře a dvě z nich nejsou otevírací. Přivezli si svoji vysokozdvižnou plošinu, takže mi tím odpadly další starosti. Okna na našem domě myjí často, tak už ze zkušeností ví, že je tu několik oken, která jsou neotevíratelná a jsou zde pouze kvůli světlu. Bydlím tady velice krátce, tak jsem vůbec netušil, jak jejich práce může probíhat. Ostatní obyvatelé domu jsou na tyto pracovníky už dávno zvyklí. Nyní už můžu také říct, že je jejich práce systematicky promyšlená a spojena s ochotou a velmi příjemným přístupem.

Okna umyli velice kvalitně, a to včetně rámů, parapetů a kliček k otvírání. Po umytí oken vše vyleštili na sucho a bez leštidel či jiných přípravků, které se používají k leštění. Prý je to z toho důvodu, že okno tak zůstane déle čisté a lesklé. Musím uznat, že žiji v centru a okna jsou i po měsíci stále čistá a lesklá. Opravdu kvalitní mytí oken v Ostravě a navíc za rozumnou cenu.

Mytí, impregnace oken, výškové práce a další služby v Ostravě

Mytí oken, výloh a čištění markýz vám nabízí naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí  mytí oken a aplikaci nanoimpregnace v Ostravě. Již mnoho let provádíme tyto služby našim spokojeným zákazníkům, a to díky našemu přístupu, týmu zodpovědných a profesionálních  pracovníků a za použití kvalitních pomůcek a technologií.

Mytí oken a výloh provádíme tzv. trikem suchého leštění, kdy nejsou použita žádná leštidla, ale pouze 100 % bavlněná plena. Tou rozleštíme umytou skleněnou plochu a zaručíme tím dlouhotrvající lesk a čistotu vašich oken. Ve službě mytí oken a výloh je zahrnuto také odstranění zatvrdlých nečistot jako jsou polepy nebo zbytky tmelů a silikonů, které odstraníme 10 cm velkými korundovými žiletkami. Tyto žiletky zajistí, že okna nepoškrábeme a může je používat pouze odborně zaškolený pracovník.

V mnoha případech realizujeme mytí oken a čištění markýz ve výškách. Pro takovou činnost jsme náležitě proškoleni dle nařízení vlády o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Naše společnost je vybavena kvalitní a bezpečnou technikou, kterou k výškovým pracím používáme. Je to například hydraulické rameno nebo vysokozdvižný vozík a pro špatně přístupná místa používáme horolezeckou a speleologickou techniku.

02 Okenní tabule

Čištění markýz probíhá tak, že látkové markýzy podrobíme strojovému čištění. Plastové markýzy myjeme způsobem, jakým realizujeme mytí oken a výloh. Látkové markýzy čistíme kotoučovým strojem se speciální chemií. Tuto proceduru opakujeme i 3x během jednoho servisního čištění. Je to proto, protože na markýzy působí agresivní městské spady a jsou tak silně znečištěné. Impregnací předejdeme hlubšímu znečištění. Impregnaci odebíráme přímo od výrobce markýz a je důležité, aby při nanášení bylo pěkné počasí a bezvětří.

Společnost A SERVIS poskytuje zákazníkům i další úklidové služby jako jsou denní a pravidelný úklid domu, bytu, kanceláře či firmy, úklid po stavbě a jiných rekonstrukčních činnostech, úklidy po malířích a řemeslnících, strojové čištění koberců, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti ochrany, čištění podlah strojovou metodou a jejich voskování, odstranění plísní a aplikaci protiplísňového nátěru LSG.

 

Související příspěvky

Milujete historii? Na téhle dovolené ji načerpáte plnými doušky!

majda

Čím se vybavit pro boj s alergiemi?

majda

Dárek k Valentýnu ve velkém stylu – víme čím potěšit

redakce

7 komentáře