19.6 C
Prague
18.5.2022
MaxiMagazín

Když dřevostavbu, tak montovanou. Na klíč a od profesionálů!

Rychlá výstavba, dlouhá životnost, vysoký komfort bydlení a nízké provozní náklady. To jsou v podstatě hlavní důvody neustále se vzrůstající obliby dřevostaveb mezi staviteli. Podstatná je však i ekologická stránka věci. Dřevo coby udržitelný materiál nijak negativně nezatěžuje životní prostředí. A v neposlední řadě se v dřevostavbách velmi dobře žije.

Montované nízkoenergetické a pasivní dřevostavby na klíč najdete například v nabídce renomované společnosti Martinice Group. Firma s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi se specializuje na výstavbu domů typových i prémiových. Roubenek a chat stejně jako velmi moderních dřevostaveb navržených architektem.

 

Špičková technologie a přesnost na milimetr

Jedná se o montované dřevostavby rodinných domů postavené špičkovou technologií z těch nejkvalitnějších materiálů. S přesností na každý milimetr a nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi (v nízkoenergetickém standardu) už v základní variantě. Stavební projekt je navíc od začátku do konce maximálně flexibilní. Budete-li si přát v něm v průběhu stavby něco změnit, a bude-li to technicky zrealizovatelné, není důvod, aby vaše přání nebylo vyslyšeno.

 

Krovy a vazníky

Spolu s realizacemi dřevostaveb na klíč Martinice Group sdružuje i specialisty na krovy a vazníky. Obrátit se na ně proto můžete i v případě rekonstrukce domu zděného. Krovy vyrábějí z přírodního a osvědčeného materiálu, jakým je dřevo.

 

Na rodinném domě se nevyplácí šetřit

Dům si většina z nás pořizuje jednou za život. A z toho důvodu je na místě více než na výslednou cenu hledět na kvalitu použitých materiálů. Ty se totiž odrazí na výsledné kvalitě domu. A za tou si v Martinice Group stojí. Jak jinak si vysvětlit, že na konstrukční systém poskytují nadstandardní pětadvacetiletou záruku? Stavbou domu jejich služby navíc nekončí. Firma svým zákazníkům nabízí i následný servis. Když zkrátka montovaná dřevostavba, tak od Martinice Group.

Související příspěvky

Chystáte se na letní dovolenou? Zloději ne!

redakce

Jak vybírat vodoměry? Poradí vám v INMES

redakce

Jak jsem se osamostatnil ve 22 letech

redakce