Kombuchový nápoj má řadu zdravotních přínosů

 

Nápoj z kombuchy je fermentovaný raw nápoj, který má více jak 2000 letou tradici. První dohledatelná zmínka o kombucha nápoji pochází až z Himalájí, kde byl oceňován pro své léčebné a revitalizační účinky. V současné době má významné použití v alternativní medicíně, a to díky vysokému obsahu živých probiotik, enzymů, organických kyselin a dalších prospěšných látek. Navíc jde o 100% přírodní nápoj, který je vhodný i pro vegany.

 

Hlavní zdravotní přínosy

Kombucha nápoj má řadu neocenitelných zdravotních přínosů. Mezi ty nejdůležitější patří především detoxikace organismu, očista střev a podpůrná funkce při různých chronických potížích. Má také významné antioxidační a protizánětlivé účinky. Dále pak nachází uplatnění při srdečních onemocněních, kdy zvyšuje hladinu hodného cholesterolu oproti špatnému cholesterolu. Nakonec blahodárně působí na imunitu, trávení, zažívací potíže, chronickou únavu a disponuje vysokým obsahem protirakovinných catechinů.

 

Jak se kombucha užívá?

Nápoj z kombuchy je díky významnému množství blahodárných látek určený pro každého, kdo hledá alternativní řešení svých zdravotních potíží. Tento nápoj lze vnímat i jako alternativní podpůrnou kúru při léčbě nádorových onemocněních. Většinou se doporučuje užívat kombuchový nápoj alespoň po dobu tří měsíců. Avšak povzbuzující efekt lze pozorovat téměř okamžitě po prvním užití. Doporučená denní dávka je pak 200 ml a není doporučeno tuto dávku překračovat.

 

Nechte si ji doručit až k sobě domů

Kombucha nápoje pořídíte na e-shopu společnosti MAGU, která se řadí mezi přední výrobce nápojů z kombuchy na českém trhu. Vybírat můžete z různých příchutí, jako je zázvor, grep, malina, broskev či verze limited. Po objednávce vám bude kurýrní služnou DPD doručen nápoj ve specializovaném termoboxu, jelikož nápoj musí být skladován v chladu. Společnost nabízí i možnost osobního vyzvednutí v Praze.

Poznejte zdravotní přínosy nápoje z kombuchy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download