Komu a jak darovat masáž

 

Masáž je skvělým dárkem, který se hodí na narozeniny, výročí, ale klidně také na Vánoce. Tím, že darujete masáž, říkáte druhému, že si zaslouží být rozmazlován. Vyberte vhodnou masáž pro kamarádku, partnera nebo třeba pro další členy rodiny a překvapte je originálním dárkem.

 

Zdravotní masáž

Zdravotní masáž, jindy zvaná také jako sportovní funguje jako doplněk medicíny. Masáž je určitým druhem rehabilitace a slouží k napravení opotřebeného nebo namoženého svalstva. Má za úkol namasírovat svaly, aby nebolely, aby tělo správně fungovalo. Tato masáž je většinou hlavně fyzickou záležitostí.

 

Erotická masáž

Oproti tomu erotická masáž má otevírat všechny smysly. Má vás dovézt ke slasti a k naprostému uvolnění. Ti, kteří se stydí za své tělo, se mají naučit přijmout ho takové, jaké je. Erotická masáž vznikla už před dlouhou dobou a i když se o ní v minulosti málo mluvilo, dokázala již dříve vyléčit problémy s menstruací, neplodností a případně bolestivým milostným stykem.

 

Tantrická masáž

Zajímavým zážitkem je i tantrická masáž. Nahota je zde také přirozená a ostych jde v tuto chvíli stranou. Tantra vás naučí novému pohledu na milostný život, včetně správného prodýchání orgasmu, kterého můžete dosáhnout i bez doteku. S tantrickou masáží je spojena masáž joni a masáž lingamu, která ve vás vzbudí nepoznanou rozkoš.

 

Jak masáž darovat

Pokud jste se rozhodli některou z těchto masáží darovat, tak přemýšlejte nad tím, kdo jakou masáž potřebuje. Masáž darujte ideálně na voucheru, který můžete nechat vytisknout, případně nakreslit. Voucher můžete dát v obálce, v rámu nebo třeba jako vzkaz v láhvi.

 

Pro koho se dárek hodí

Tento dárek, který s sebou přináší uvolnění a relaxaci se hodí pro každého, o kom víte, že jej ocení. Sportovní nebo rehabilitační masáž je ideální pro ty, které trápí bolesti se zády nebo pohybovým aparátem. Erotická masáž pro páry je skvělým dárkem i pro novomanžele, případně pro přátele.

 

Na co nezapomenout

Při výběru tohoto dárku myslete na to, že někteří lidé se stydí a nemají rádi, když se jich dotýkají cizí, i když jsou to profesionálové. Pokud byste je přesto chtěli obdarovat masáží, tak ji s nimi raději zkonzultujte, než voucher, případně rezervaci na masáž pořídíte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download