6.9 C
Prague
28.10.2021
MaxiMagazín

Hledáte pro firmu zajímavý teambuilding? Zamiřte do Třeboně

Najít pro své zaměstnance či spolupracovníky zajímavý teambuilding není vždy snadné. Mnoho firem často teambuildingové akce opakuje, čímž trochu ztrácejí smysl. Pokud tedy hledáte opravdu zajímavý a jedinečný teambuilding, pak zamiřte s vašimi zaměstnanci, kolegy či přáteli do Třeboně, kde nabízí nevšední teambuildingové aktivity hotel Zlatá Hvězda.

 

Různé teambuildingové programy

Tento hotel v Třeboni nabízí nevšední a jedinečnou příležitost, jak zocelit váš tým. Mezi nejvyhledávanější teambuildingovou aktivitu hotelu patří především výlov rybníka na Třeboňsku. Avšak problémem není ani teambuiding vytvořený přímo na míru pro vaše zaměstnance s nabídkou outdorových aktivit. Kromě teambuildingu nabízí hotel Třeboň další zajímavé programy, ubytování, wellness, pronájem prostor pro školení a mnoho dalších služeb.

 

Ubytování v centru Třeboně

Zaměstnanci, kolegové nebo přátelé budou ubytováni ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Třeboni, který se nachází v centru Třeboně. Tento hotel má 39 dvojlůžkových pokojů, takže se do něj pohodlně vejde potřebný počet lidí. Tento hotel navíc disponuje vlastním wellness centrem. Město Třeboň pak nabízí dostatečné množství historických památek, neuvěřitelně krásnou přírodu, a také velké množství zábavy, čímž je ideálním místem pro každého.

 

Dobré jídlo

A nakonec ubytování v Třeboni nabízí i dobré jídlo, bez kterého by se neobešel žádný správný teambuilding. Restaurace nabízí rozmanitý výběr jídel, skvělého pití, hudby i vynikající a vstřícný personál. Za zmínku především stojí místní tradiční kulinářství, mezi které patří rybí speciality. Lze tak ochutnat české ryby na mnoho způsobů. Nakonec mají možnost hosté ochutnat i jídla doplněná o suroviny z bio konopí. Tudíž si vybere každý „člen teambuildingové posádky“.

Další údaje o teambuildingu a hotelu Zlatá Hvězda můžete najít na jejich webových stránkách.

Související příspěvky

Antistresové omalovánky pro dospělé

majda

I krátkodobý wellness pobyt je přínosem

redakce

Obojky pro psy jako módní trend

redakce