Kouzelné vločky MAGMARELAX zateplí půdu za pár hodin!

 

Věděli jste, že až 30% tepla, která tak pracně vytváříme ve svých bytech, zcela bez užitku unikne stropem? Stačí si vzpomenout na hodiny fyziky a poučku teplého vzduchu stoupajícího vzhůru. Sami si s tím poradíte jen stěží, ale pokud vsadíte na odborníky, můžete za skvělou cenu okamžitě začít šetřit své náklady na vytápění a ještě mnohem víc!

Kouzelné vločky MAGMARELAX® jsou jedničkou na našem trhu v oblasti zateplení. Foukaná minerální vata z čediče nebo skla dokáže bezpečně uchovat teplo tam, kde ho potřebujete a její aplikace je snadná a nenáročná.

 

MAGMARELAX® pro každou střechu

Nezáleží na tom, jestli máte rovný nebo sedlový typ střechy – profesionálové od MAGMARELAX® vždy najdou řešení na míru ušité právě pro vaši půdu. Například izolování dutiny v podlaze půdy zateplí i jinak velmi těžko dostupné prostory. Tato metoda si vystačí jen s vytvořením několika otvorů do podlahy půdy, jenž se po aplikaci minerální vaty opět uzavřou.

Možné je i nafoukání vrstvy minerální vaty přímo na podlahu půdy. Vrstva 20 až 30 centimetrů bezpečně odrazí většinu unikajícího tepla zpět do obývaných prostor a výrazně sníží vaše výdaje za vytápění. Při tomto způsobu aplikace vychází poměr ceny a úspory za vytápění nejlépe, půdu však nemůžete nijak dále využívat.

Děti ale hraní na půdě milují. Letní bunkr nebo dokonce podkrovní pokojík je jejich vytouženým snem a i ten jim dokáže MAGMARELAX® splnit. Před samotnou aplikací minerální vaty se jednoduše vytvoří lehká podlaha z OSB desek s perodrážkou, a ta se vyplní právě kouzelnými vločkami MAGMARELAX®. Za jeden den je hotovo. Aplikace minerální vaty probíhá skrz dlouhé plastové hadice vedoucí přímo z nákladního auta stojícího na ulici. Po domě vám tedy nezůstane žádný nepořádek nebo uražené rohy od přenášení těžkých stavebních pomůcek. A jaké výhody má nová podlaha se systémem MAGMARELAX®?

  • vynikající tepelná izolace
  • perfektní protihluková izolace
  • protipožární vrstva odolávající až 2 000 °C
  • okamžité zvýšení pocitového tepla v prostorech pod podlahou

A navíc, pokud si spočítáte vynaložené náklady zjistíte, že tato podlaha vás vyjde ještě levněji, než kdybyste celou proceduru chtěli zvládnout svépomocí, o ušetřeném čase ani nemluvě!

Co podniknout s novou půdou

Nově získané obytné prostory na půdě mohou mít mnoho využití. Pořiďte si tu třeba posilovnu, knihovnu nebo svůj šicí koutek. Určitě se ale nespokojte s provizorními řešeními, která by za pár měsíců byla jen k zlosti. Nechte si poradit s přípravou nového projektu a svěřte se do rukou odborníků z firmy IP Polná, která nově nabízí přestavbu podkroví přímo na klíč. Více se dozvíte na: www.magmarelax.cz/revitalizace-strech.

 

Komfort v zimě i v létě

Do jaké míry oceníte zateplenou půdu v zimních měsících jsme si už ukázali. Stačí čtyři nebo pět zimních sezón a náklady vynaložené na zateplení půdy se vám 100% vrátí v podobě ušetřených záloh.

Ale věděli jste, že kvalitní izolace vám udělá dobrou službu i v létě? Je to tak. Teplo z rozpálené střechy totiž přes silnou vrstvu minerální izolace nepronikne a přirozeně se odvětrá ještě na půdě. A vy si budete moci užívat komfortní a příjemné bydlení i během největších letních pařáků.

 

Předběhněte léto a jednejte hned!

Sezóna letního parna už se blíží, ale vy rozhodně neházejte flintu do žita! I kompletní zateplení půdy se dá ještě stihnout v příznivém termínu. Kontaktujte nezávisle obchodního poradce IP Polná a zjistěte, co by mohly kouzelné vločky MAGMARELAX® nabídnout právě vašemu domu.

Více na www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download