5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Co podle dětí nesmí chybět na správné zahradě? Přece trampolína!

Hit jménem trampolína vtrhl do našich zahrad před několika lety a stal se vyhledávaným zdrojem zábavy pro děti i dospělé.

Pokud o jejím pořízení již nějakou dobu přemýšlíte, neváhejte. Jen se ujistěte, že investujete do trampolíny v z kvalitních materiálů u které se nemusíte bát o bezpečnost vašich potomků.

Marimex zatočí s nešvary trampolín

Dobře navržené a bezpečné trampolíny jsou především modely s ochrannou sítí. Ta sama o sobě ale nestačí. V e-shopu Marimex.cz najdete trampolíny, které se o bezpečí a zdraví vašich dětí starají hned několika způsoby:

* Jsou vyrobeny ze silných trubek – neohnou se ani nezlomí.

* Skákací plocha je vyrobena z odolného materiálu vyráběného v USA, hladký povrch brání odření kůže při dopadu.

* Vnitřní ochranná síť má vlastní podpůrné nožky dosahující až na zem, které zvyšují stabilitu a tím i bezpečnost trampolíny.

* Trampolíny obsahují bezpečné schůdky pro pohodlný vstup i výlez.

Všechny dostupné modely jsou vyrobeny ze stejně odolných materiálů s bezpečnostními prvky, které se o vaše děti postarají, i když vy zrovna nebudete v dohledu. Vyberte si trampolínu podle maximální nosnosti (ty největší unesou až 150 kg) nebo podle jejich velikosti.

Bezpečnost trampolín je ověřena nezávislou zkušebnou Intertek a řadí se mezi špičku na našem trhu.

K dispozici je i další příslušenství. Plochu trampolíny můžete ochránit před nepřízní počasí krycí plachtou, spodní prostor zabezpečit ochrannou sítí nebo trampolínu vybavit praktickou závěsnou kapsou na různé drobnosti od bot až po klíče, jenž by při skákání mohly překážet. S trampolínami Marimex si zkrátka užijete velkou spoustu zábavy. Vsaďte na kvalitu a užijte si léto se vším všudy!

Související příspěvky

Marie Terezie – Miluj a panuj

majda

Přemýšleli jste nad tím, co obnáší výroba psích granulí? Takhle to celé probíhá

redakce

Buďte kreativní s lepící pistolkou

redakce