Kožešinový límec pozvedne váš kabát na zcela jinou úroveň

 

Chcete-li dodat svému obyčejnému kabátu šmrnc a elegantní vzhled, pak jsou právě kožešinové límce tou správnou volbou. Kožešinový límec se jednoznačně řadí mezi doplňky, jež dokáží dodat celému outfitu zcela jinou úroveň. Díky tomu získáte jistotu, že ostatní svým outfitem ohromíte na první pohled, jelikož získáte i notnou dávku luxusu. K čemu se kožešinový límec hodí a kde si ho můžete pořídit?

Kdy si pořídit kožešinový límec?

Ač by se mohlo zdát, že kožešinový límec si lze pořídit na jakoukoliv bundu, tak tomu není. Pravdou však je, že tento kožešinový doplněk by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Kožešinové límce vyniknou především na elegantnějším druhu kabátu. Kabáty, které nosíte do společnosti si jistě takový kožešinový límec zaslouží. Při výběru nezapomeňte také věnovat pozornost barevným kombinacím, jen tak zazáříte na jakékoliv významné společenské události.

Kožešinový lem na kapuci

V případě, že nosíte sportovnější oblečení či bundu, ke kterému se kožešinový límec prostě nehodí, nemusíte zoufat. Svoji bundu totiž můžete ozdobit alespoň kožešinovým lemem. Kožešinový lem se umísťuje kolem okrajů kapuce a vytváří z bundy velice stylový kousek. V případě odepínací varianty lze navíc lem kdykoliv použít i jako kožešinový límec, čímž v podstatě získáte univerzální kožešinový doplněk. Navíc kožešinový lem vytvoří z vaší bundy opravdový skvost.

Zaměřte se na pravost

Při výběru pravé kožešiny se nezapomeňte zaměřit na její pravost. Dnes se to všude hemží velkým množstvím padělků, takže můžete na ně narazit i vy. Možná si řeknete, že to v podstatě nevadí. Opak je však pravdou, jelikož padělek je typický svoji nekvalitou, tudíž si kožešinu dlouho neužijete a navíc za ní zaplatíte stejné peníze, ne-li více. Kožešiny proto nakupujte pouze od prověřených prodejců. V České republice se mezi tyto prodejce řadí například rodinná firma Špongr, která provozuje e-shop s kožešinami. O pravost kožešin se můžete přesvědčit i v jejích kamenných prodejnách v Přešticích a Plzni.

I tento malý kožešinový doplněk dokáže prozářit váš outfit, proto neváhejte nad jeho pořízením.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download