Krásně umytá okna po stavbě

 

Na našem novém domě jsme měli okna velmi špinavá, přeci jen byly po stavbě, takže spousta prachu, malty a místy bylo na oknech i lepidlo nebo silikon. Navíc jsem se bála, že okna poškrábu a běžným mytím všechnu nečistotu nedostanu z oken. Na internetu jsme s manželem hledali nějakou firmu, která myje okna i po stavbě a také nás samozřejmě zajímala cena za tuto službu. K našemu překvapení jsme narazili na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí mytí oken v ceně od 14,- Kč/m² a hned jsme se s firmou zkontaktovali a k mé velké radosti ihned domluvili termín mytí.

Po domluvě k nám za čtyři dny přijeli tři pracovníci této firmy a okna perfektně vyčistili a umyli za necelé čtyři hodiny! Jejich rychlá práce nás naprosto ohromila, a i když jsem s manželem hledala na oknech nějaké nedostatky špatného umytí, nic jsme nenašli. Okna jsou po jejich mytí krásně čistá bez čmouh, lesknou se a rámy i parapety umyli pečlivě. Prostě bez nejmenší výtky.

V podkroví máme čtyři střešní okna, které nám pracovníci po umytí ošetřili impregnací GlasProtect – GSP. Díky této impregnaci se nám nebude na oknech usazovat nečistota a stačí prudší déšť, aby spláchnul nečistotu ze skel. Je to dobrá věc a střešní okna budeme mít stále čistá. V tak velkou úlevu jsem ani ve snu nedoufala. Jsme s manželem velmi spokojeni z jejich práce a určitě tuto firmu budeme využívat nadále mytí oken Plzeň.

Jestli mohu poradit ostatním, kteří využíváte úklidovou firmu a nejste s ní spokojeni, domluvte se s firmou A SERVIS, určitě Vás nezklame. Přeji touto cestou firmě co nejvíce spokojených zákazníků.

Stále čistá okna s nanoimpregnací

První sluneční paprsky signalizující příchod jara zasvítily na naše okna a odhalily špínu a prach, které se na skleněných plochách během zimy nastřádali. Nezbývá než okna umýt, ale protože tuto úklidovou činnost nemám příliš ráda a snažím se jí vyhýbat, poptala jsem se kamarádek, zda neví o nějaké firmě nebo paní na úklid, která by mi v bytě okna umyla. Ani jsem netušila kolik lidí v mém okolí si nechává okna profesionálně umývat.

Kontaktů se mi sešlo hned několik, nakonec mě zaujala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí také GLS impregnaci venkovních skel. Tato impregnace je hydrofobní, tzn. že odpuzuje špínu i vodu a okna zůstávají čistá. Je to skvělé řešení pro těžko přístupná okna, velké plochy a střešní okna. Po dobu cca pěti let není nutné venkovní plochy vůbec umývat. To je úžasné. GLS se sice dražší, ale v některých případech se vyplatí.

3d illustration of Brick room with large windows 

Objednala jsem si tedy jak oboustranné mytí oken včetně rámů a parapetů, tak GLS nástřik střešních oken. Přístup firmy byl velice seriózní, nebyl problém s termínem, vyšli mi vstříc a okna mi přišli umýt odpoledne, abych si nemusela brát v práci dovolenou. Zaměstnanci byli slušní a práce jim šla pěkně od ruky.

Byly vidět nastřádané roky praxe. Okna umyli během krátké doby a vše bylo krásně čisté a lesklé. Nevím jak to dělají, ale na oknech nezůstávají žádné kruhy a tahy od leštění, které jsem vždy na oknech měla a snažila jsem se je rozleštit. Zkrátka některé činnosti je lepší svěřit odborníkům.

Nyní je to dva roky od nástřiku GLS na našich střešních oknech. Nemůžu tomu věřit, ale impregnace skutečně stále funguje. Voda se na ploše shlukuje do kuliček, které vlivem gravitace padají pryč. Je to opravdu zázrak. Okna jsou stále čistá, bez zaschlých kapek a nečistot. Zvažuji do budoucna ošetření všech venkovních skleněných ploch touto nanotechnologií.

9 x komentováno

  • Ondřej Vinkler

   Dobrý den, paní Staňková,
   nano impregnace oken funguje na principu lotosového květu, kdy se na skleněné plochy nanese tato ochranná vrstva, která je hydrofobní (odpuzuje vodu), tím pádem na oknech nic neulpí. Všechny nečistoty i voda se začne shlukovat do malých kuliček, která se z okna odvalí, jakmile zaprší nebo zafouká.

   S pozdravem,
   Ondřej Vinkler, centrala@a-servilipka.cz

 1. Vojtěch Eurich

  Koho by bavilo umývat okna, na takové práce mám ale firmu A Servis Lipka, kterou chci doporučit i nadále. Mínusy jsem nenašel, ale plusů je víc než dost. Hlavním plusem je rychlost vyřízení objednávky, kterou jsem zadával e-mailem a odpověď mi přišla během pár minut. Dále určitě rychlost nalezení vhodného termínu, prostě se nesnaží odsouvat vaši objednávku a chtějí vše vyřešit velmi rychle (ke mně přijeli už 3 den od objednávky. Rozhodně stojí za zmínku i cena, která je přívětivá. A konečně výsledek, který byl dokonalý a okna vydrží velmi dlouho čistá a lesklá. Doporučuji!

 2. Martin Brunclík

  Při této zakázce jsme strojově čistili 1380m2 podlah. Kvalitní strojové čištění podlah jsme našemu zákazníkovi zaručili díky tomu, že váha kotoučového stroje, který k těmto účelům naše firma využívá, se blíží 40 kg na přibližný průměr kotouče cca 40 cm a na jeho hlavu je možné ještě přidat závaží cca 10-15 kg. Tímto jednokotoučovým strojem jsme schopni dokonale vyčistit jakýkoliv typ podlahy. Pro hloubkové strojové čištění podlahy používáme velmi kvalitní čistící chemii, která na sebe naváže nečistoty z podlahy a v následujícím kroku je společně s těmito nečistotami odsáta vysoce výkonným vysavačem. Našim úkolem bylo zajistit i vyčištění a umytí prosklené plochy. Myli jsme výlohy v celkovém rozměru 314m2 a ostatní skleněné povrchy o rozměru 163m2. Pro mytí oken, výloh a dalších prosklených ploch využíváme tzv. trik suchého leštění. Prosklenou plochu důkladně umyjeme a v konečné fázi tohoto mytí skleněný povrch vyleštíme, ale bez použití jakýchkoliv leštidel. Zakázka čištění podlah a výloh byla zrealizována se 100% úspěšností a ze strany zákazníka byla zaznamenána spokojenost s konečným výsledkem.

 3. Roháček M.

  Firma A Servis Lipka myje okna u nás ve firmě mnoho let a rozhodně nemáme v plánu měnit! A proč? S takovou kvalitou se setkáváme zřídka, jsou velmi profesionální a kvalifikovaní, používají také mnoho moderních pomůcek. Jedna z jejich špičkových záležitostí je i umývání oken suchou metodou, kdy nepoužívají leštidla, takže o to je jejich služba levnější a okna hlavně zůstanou déle čistá. Rád tuto firmu doporučím, protože vím, že s nimi nikdo z mých známých a ani já nemá problém a naopak jsme velmi spokojeni.

 4. Jaroslav Neuman

  Hledal jsem firmu, na kterou se mohu spolehnout. Sám očekávám od služeb, které si objednávám u nějaké firmy, spolehlivost a perfektní výsledek, a tyto požadavky mi splnila firma A SERVIS a její ochotní pracovníci. Mytí oken nezvládám sám a nikdy jsem neměl tak perfektní výsledek, který se dostavil s touto firmou. Doporučuji všem, protože vím ze zkušenosti, že s touto firmou budete velmi spokojeni. Jejich metoda leštění bez leštidel mi zajistí vždy dlouhotrvající čistotu oken a nemusím tedy platit za časté umývání oken. Skvělá firma.

 5. Radovan Sivák

  Tato akce se týkala mytí, čištění a leštění oken v Praze v prostorách kanceláře. Zakázka byla zrealizovaná 12. července jedním našim pracovníkem a trvala 1,5 hodin. Umytá a vyleštěná byla prosklená plocha oken o rozměru 28 m2. Pro zajištění kvalitního umytí oken jsme použili tzv. trik suchého leštění. Pro vyleštění oken nepoužíváme žádné leštící přípravky, které zaručují proskleným plochám takzvaný „dokonalý lesk“. V případě, že bychom pro mytí oken použili leštidla s „dokonalým leskem“, docílili bychom toho, že za nějaký čas (až se okna mírně znečistí) by na vyleštěných plochách byly vidět kruhy a tahy po našem leštění. U suchého leštění oken i přesto, že se za nějaký čas jemně souvisle zapráší – vypadají stále čistě. Náš postup, který pro mytí oken jsme použili a vždy používáme, je velmi jednoduchý. Okna a rámy jsme nejprve umyli čistým rozmývákem a následně jsme je setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile byla prosklená ploch kvalitně vyčištěna, nechali jsme ji důkladně proschnout a pak jsme okna vyleštili pouze na sucho, pomocí bavlněné pleny. Pokud je potřebné z prosklené plochy odstranit například reklamní polepy, fólie, různé výlepy nebo zatvrdlé nečistoty, používáme k tomuto účelu korundové žiletky, které mají průměr nejméně 10 cm. Tyto žiletky zaručí, že prosklená plocha po vyčištění nebude mít na svém povrchu žádné škrábance a rýhy. Mytí oken realizujeme jako pravidelné servisní čištění oken nebo jako jednorázové či nárazové zbavení oken a výloh nežádoucích nečistot. Akce mytí oken v Praze dopadla velmi úspěšně. Úspěšnost odstranění nečistot z prosklených ploch při realizaci zakázky byla 100%. Zákazník byl spokojený a z jeho strany nebyly zaznamenány žádné případné stížnosti. Kromě mytí a čištění oken řada zákazníků využívá naší úklidovou firmu například na denní a pravidelné úklidy domácností, bytů, kanceláří, firem, úklid po malířích a řemeslnících. U oken čistíme žaluzie, markýzy, lamely a také se specializujeme nanášením hydrofobní impregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GLP.

 6. Petr L.

  Prodáváme obuv a jsme zastoupeni téměř ve všech obchodních centrech v Čr a Sr. Firma A Servis Lipka, mám nárazově čistí výlohy a provádí po stavební úklid v Česku i na Slovenku. Firmu jsme požádali o spolupráci již dříve a nyní spolupracujeme cca 5 let. Vlastně jsme to okoukali od konkurence. Při otevírání nových obchodních center jsem měl vždycky najít spolehlivou a kvalitní firmu v tom daném městě, na úklid po stavbě a před otevřením prodejny, kde se obchodní centrum otevíralo, někdy to vyšlo a někdy to byla vyloženě prohra a stres. Ke konkurenci na všechny akce a do všech měst v Česku i na Slovensku jezdila stále stejná firma, jak jsme si mohli přečíst z jejich oblečení A SERVIS LIPKA, prodejnu měli uklizenu a připravenu vždycky dříve než my a při tom strašném blázinci jako je otevírání obchodního centra, nebo otevírání té dané prodejny po rekonstrukci to je sakra velká výhoda. Nedalo mi to a oslovili jsme je. Rychle jsem se dohodli a jsme rád, že je to tak. Především se můžu spolehnout na kvalitu a termín dokončení. Průběžně se ptám manažerek a nyní jsem mluvil s kolegyní která ještě využívala v Praze nárazově jiné firmy. Nyní si nechala v Praze uklidit po stavbě od A servisu dvě nové prodejny na OC Letňany a OC Černý Most. Budu přesně citovat její slova: Měl jsi mě upozornit již dříve na A servis, můžu ti říct, že tak profesionální firmu jsem dlouho od našich dodavatelů nezažila. Měla jsem tam problémy s termíny od nábytkářů, všechno bylo ve skluzu, A servis mi vytrhl trn z paty, perfektní úklid a ještě ve zkráceném čase, vyhověli ve všem co jsem chtěla i navíc. Opravdu chci pochválit především jejich mistra pan Kemela, výborná spolupráce. Volala jsem to i majiteli, aby je taky ocenil. Pan majitel může být pyšný na své zaměstnance. Především proto jsem napsal tento příspěvek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download