0.8 C
Prague
24.1.2021

Podpořte svůj zdravý životní styl s chytrými domácími spotřebiči!

Vyznáváte zdravý životní styl a přemýšlíte, jak nahradit čokoládové tyčinky, pečivo a svačinové sušenky zdravou alternativou? Pak se vám od vaší domácnosti budou hodit chytří pomocníci na vaření, se kterými vytvoříte zdravé pokrmy a dobroty za pár chvil!

Jedním z praktických kuchyňských spotřebičů je vysokootáčkový kuchyňský mixér RM-1000, který pro vás chystá společnost Orava. Vysokootáčkový mixér vám nabídne hned několik funkcí. Má silný 1 000 W motor, zvládne tak nasekat a rozdrtit i tvrdé suroviny nebo rozmixovat kostky ledu. Mixér vám umožňuje funkce mixování, drcení, mletí, strouhání, šlehání zmrzliny nebo zdravých koktejlů z ovoce či zeleniny, džusů, přípravu dětské výživy a mnoho dalšího. Využít jej tak můžete prakticky při každé přípravě jídla, poslouží vám svými ostrými a odolnými nerezovými noži a až 20 000 otáčkami za minutu. Vše tak bude rychle připraveno bez nutnosti ručního krájení.

S využitím vysokootáčkového kuchyňského mixéru vám ve zdravých smoothies a šťávách zůstanou veškeré výživové látky a vláknina, díky které budete mít pocit nasycení po delší dobu. Milovníci zdravého stravování a sportovci tak získají ideální možnost zdravých svačinek či něčeho dobrého na zub. Velkou výhodou je 5 mixovacích nádob, které jsou součástí balení. 3 z nádob mají objem 900 ml, 2 mají objem 500 ml. Zvolte si velikost mixu, kterou zrovna potřebujete! Aby vám mixér při mixování neposkakoval po pracovní ploše, je opatřen praktickými gumovými nožičkami, které brání sklouznutí. Při mixování si můžete vybrat mezi dvěma druhy kvalitních nožů a pro lepší rozmixování použít speciální nástavec, který přitlačí mixované suroviny k noži.

Celý mixér je vyroben z materiálů neškodných pro lidské zdraví, je velmi dobře skladný a jeho součásti je možné mýt v myčce nádobí. Čištění tak pro vás bude velmi snadné a nebudete se muset bát pořezání nebo zranění při manipulaci s ostrými noži. Také byste chtěli mít kvalitní mixér ve vaší kuchyni? Společnost Orava jej brzy uvede na trh!

RM-1000_small-1

Tip: Osvěžte se v horkých dnech skvělým ledovým drinkem z jahod a ledové tříště! Jak na to?

Ingredience:

1 hrst jahod

šťáva z ½ citronu

hrst kostek ledu

snítka máty

verze pro dospělé: bílý rum

Postup:

Nejdříve vhoďte to mixéru kostky ledu a rozmixujte je na jemnější tříšť. K nim přihoďte očištěné jahody, rozkrojené napůl, přilijte citronovou šťávu a nalijte panák bílého rumu. Podávejte ve skleničce s vysokou stopkou na koktejly, ozdobte lístečkem máty.

Související příspěvky

Kdo odborně, šetrně a bez škrábanců myje okna po stavbě nebo malířích

Veronika

Vinyl v roli a vinylové podlahové dlaždice

redakce

Jediná firma, která opravdu zabodovala při mytí oken v Brně

Veronika