20.5 C
Prague
30.9.2023
MaxiMagazín

Krbová kamna do každé domácnosti

Rozhodli jste se, že byste byli rádi schopni vytápět svou domácnost jinak, než jen plynem či elektřinou a hledáte nejlepší způsob? Co tak pořídit si krbová kamna, která je možné umístit například do obývacího pokoje, jednoduše zatopit a pak se jen kochat pohledem na plápolající oheň, který všeobecně známo uklidňuje? Poradíme, kde je koupit, jaké další doplňky jsou dostupné a také výhody, proč je dobré vybírat krbová kamna tam, kde tomu skutečně rozumí.

Výběr krbových kamen

V internetovém obchodě se můžete setkat s velkým výběrem krbových kamen, které jsou v nabídce. Vybírat můžete podle vzhledu, rozměrů, výkonu, podle vytápěcích schopností a v úvahu můžete brát také například velikost přikládacích dvířek. Dále existují kamna se zadním nebo vrchním vývodem, zde je tedy otázka, zda musíte přizpůsobit výběr již nastaveným parametrům, anebo je budete teprve budovat.

V obchodě narazíte na klasičtější čtvercová či obdélníková kamna, tak i kruhová. Skutečným designovým kouskem, který do vaší domácnosti přinese kromě tepla také dokonalý vzhled, nabízí kamna Aduro 9 air, které zajišťují maximální možnost pohledu na hořící oheň uvnitř, a to díky velkému prosklenému otvoru. Pro usnadnění čištění obsahují skleněné průzory vlastní oplachy. Pro uschování pár kusů polen mají pod spalovací komorou snadno vysouvací šuplík. Pro skladování více kusů polen je však velmi jednoduchou cestou pořízení si koše na dřevo.

Výhody nákupu

Kamnáři se ve svém oboru pohybují již druhou generaci, skutečně mu tedy rozumí. Kromě toho, že dokáží poradit s výběrem krbu, pomohou také s doplňky nebo v případě, kdy bude potřeba výměny prasklého skla. To je k dostání v běžných rozměrech a je kompatibilní s mnoha krbovými kamny v nabídce. Pokud byste však vámi hledané sklo nenašli, je možné vyrobit jej také na zakázku. Na e-shopu najdete také velké množství příslušenství ke krbům a další.

Související příspěvky

Objednejte si výrobu klíče z pohodlí svého domova

redakce

Kam na vánoční nákupy? Vyzkoušejte trhy po celé Evropě

Veronika

ČR má obrovský potenciál snižovat národní emise CO2

redakce