21.4.2024
MaxiMagazín

Provozujete ziskový e-shop? Hlídejte si dostatek krabic

Česká republika je rájem pro schopné majitele online obchodů, přičemž v současné době jich úřady evidují téměř padesát tisíc. Nezáleží tedy na tom, v jakém odvětví se pohybujete, protože vám neustále dýchá na záda početná konkurence. Pokud nepotěšíte potenciální zákazníky vy, udělá to někdo jiný. Častým kamenem úrazu jsou přitom obalové materiály. Jak je vyřešit snadno a rychle?

Pevný karton

Možná se to zkušeným provozovatelům zdá jako banalita, ale i přesto představuje pro mnohé jedince obalový materiál zdroj starostí a stresu. Posíláte-li měsíčně stovky balíků, určitě je vhodné se soustředit na maximální efektivitu kompletace, co nejnižší ceny jednotlivých pomůcek a samozřejmě i bezpečnost zasílaného zboží. Každá položka přitom vyžaduje trochu odlišný přístup.

Základem je však spolehlivý výrobce krabic s dostatečnými skladovými zásobami, přívětivými cenami a svižným vyřízením vašich přání. Ne vždy je totiž jednoduché najít v rámci jedné spolupráce veškeré potřebné zboží. To platí jak pro normované krabice, tak i v případě obalů na míru a výplňových materiálů.

Zabezpečení proti pohybu

Ať už posíláte knihy, pracovní nástroje, oblečení, sklo, či se specializujete spíše na dřevěné produkty, vsaďte na pevný pětivrstvý karton a dostatek výplně. Populárním řešením je třeba kartonová střiž, FLO-PAK, papírová vlna i bublinková folie.

Jejich účelem je oddělení zasílaného zboží od vnitřních stěn krabice, stejně jako poctivá fixace proti pohybu. Stačil by krátký pohled na podmínky, jimž musí zásilky čelit v dodávkách i v depech dopravců, a ihned budete mít naprosto jasno. Na tuzemském trhu se mezi nejvyhledávanější poskytovatele řadí známá společnost pod výše vloženými odkazy. V rámci jejích služeb si lze během chvíle objednat všechny podstatné produkty za bezkonkurenční ceny.

Související příspěvky

Top 5 nejzajímavějších anebo nejvtipnějších dárků pro letošní Vánoce.

majda

Jaké má pramenitá voda účinky na lidskou pleť?

redakce

Čerpadlo pro dům i zahradu

majda