1.1 C
Prague
24.1.2021

Kvalitní servisní čištění koberce. Tepování rotací Ostrava

Máme se společníkem menší obchůdek s dekoračními předměty v centru města. Aby náš obchod vypadal pěkně a aby se v něm zákazníci cítili dobře, skoro jako doma, tak jsme vymysleli, že na zem položíme světlý koberec. Byl to skvělý krok, opravdu to tady vypadá hezky. Bylo nám ale jasné, že se o něj budeme muset řádně a pravidelně starat, abychom udrželi barvu i jeho celkový vzhled. Přeci jen nám denně projde obchodem spousta lidí, takže je koberec hodně vytížený.

Hledali jsme tedy úklidovou firmu, která by nám zajistila pravidelnou péči o náš koberec. Na internetu jsme našli spousty úklidových firem, tak jsme je začali třídit přes cenové nabídky i různé recenze a hodnocení od spokojených zákazníků. Jako nejlepší volba nám nakonec vyšla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, tepování koberců Ostrava, která měla opravdu mnoho kladných ohlasů a jednu z nejlepších cenových nabídek.

Firmu jsme zkontaktovali a zatím jsme domluvili pouze jednorázové čištění koberce, že si je nejprve vyzkoušíme, než domluvíme něco pravidelnějšího. Po telefonu jsme s milou slečnou domluvili termín realizace naší poptávky, také nám řekla, jak vše bude probíhat a ještě ten den nám zaslala finanční nabídku, která byla naprosto v pořádku. Skvělý komunikační servis.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy, v rychlosti si prošli prodejnu, aby věděli, kde začít a okamžitě se dali do práce. Začali pomalu pomocí kotoučového stroje zanášet do koberce účinnou chemii, kterou nechali chvíli působit, aby pustily všechny, i nejhlubší nečistoty. Následně koberec rozkartáčovali, aby se vše dostalo na povrch a nakonec jej vysáli pomocí výkonného vysavače. Koberec byl krásně čistý, měkký, vydezinfikovaný a provoněl celou prodejnu. Naprosto skvěle odvedená práce.

Neváhali jsme a s firmou jsme domluvili pravidelné servisní čištění koberce a doteď nebyl jediný problém, takže firmu A SERVIS doporučujeme.

Ostrava i Vídeň. Firma s tradicí. Výškové mytí fasád, čištění oken. Práce ve výškách

Jsme firma na okraji Ostravy. Dlouho jsme hledali někoho na pravidelný úklid a mytí oken. Během půl roku jsme vyzkoušeli několik paní na úklid a úklidových firem. S nikým jsme ale nebyli spokojení. Buď byla práce odbytá nebo nebyla hotová vůbec. Až od obchodního zástupce, který k nám pravidelně jezdí z Rakouska, jsme se dozvěděli o firmě, která myje okna u nich na pobočce ve Vídni. Je to prý firma, která má centrálu zde v Česku a pobočky v Rakousku, Německu a na Slovensku. Doporučil nám, ať ji kontaktujeme.

Firma se jmenuje A SERVIS LIPKA, s.r.o.,výškové čištění, mytí oken, fasád Ostrava. Zavolali jsme na centrálu firmy a domluvili si termín mytí oken. Ve smluvený den přijeli pracovníci A SERVISU přesně na čas. Už jen to nás mile potěšilo. Prohlédli si všechna okna a hned se pustili do jejich mytí. K tomu jim stačil nepěnivý saponát, gumová stěrka a utěrka na vyleštění. Jiné firmy nebo paní na úklid používaly spoustu prostředků na mytí oken, ale výsledek vždy stál za nic.

Pracovníci A SERVISU nejprve umyli všechny rámy a parapety. Poté myli skleněné plochy. Po umytí je vždy setřeli gumovou stěrkou téměř do sucha. Když okna uschly, tak je vyleštili jen suchou utěrkou z bavlny. Když viděli naše pohledy, tak nám vysvětlili, že leštidla nepoužívají z toho důvodu, že jsou lepkavá a přitahují prach a nečistoty z ovzduší. Takhle budou okna naší firmy déle čistá a lesklá.

13660597 - modern glass window on modern building.

Všichni jsme se shodli na tom, že jsou to opravdoví profesionálové, kteří mají svoje metody vypilované k dokonalosti. Okna byla umytá velice precizně. Nikde žádná šmouha nebo nečistota. S A SERVISEM jsme okamžitě navázali spolupráci. Nyní už nám provádí i pravidelný úklid. Díky A SERVISU naše firma neustále září čistotou. Opravdu profesionální firma, která stojí alespoň za vyzkoušení.

 

Související příspěvky

Vaření v parním hrnci je zdravé a jednoduché

majda

Instantní káva je odpad, lepší je ta z kávovaru

majda

Podlaha bez špíny a bez škrábanců

majda