19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Máte doma zapáleného myslivce? Věnujte mu k Vánocům důmyslnou termovizi

U nás, stejně jako na Slovensku a v dalších okolních zemích, se myslivosti stále poměrně daří. Myslivci sice zaznamenali ve svých řadách v posledních desetiletích úbytek, ale to se začíná napravovat a lidé se začínají o tento krásný koníček stále víc zajímat. Pokud máte doma nimroda, jak se myslivci také říká, můžete mu věnovat termovizi. Je ale dobré nejdříve se s ním poradit, o jakou má zájem. Přece jen, jde o poměrně vysokou investici.

Dělení termovizí

V e-shopu pojdnalov.cz najdeme kvalitní termovize od ověřených výrobců, které se dělí do 4 skupin. Jde o:

  • Termovizní monokuláry,
  • termovizní binokuláry,
  • termovizní předsádky,
  • termovize pro lov.

S příjemnou slevou 4 400 Kč můžete právě teď koupit kvalitní termovizi Night Pearl ORACLE 35 PRO Weaver. Ta umožňuje přesné zaměření cíle při lovu, uplatnění nachází také v oblastech vojenských, bezpečnostních nebo policejních složek. Zárukou vysoké kvality jsou výborná optika a loveckou praxí testovaný software. Výkonné optické zvětšení nabízí skvělý kompromis mezi kvalitním obrazem, širokým zorným polem a hmotností přístroje. Při lovu uživatele potěší prověřený senzor LYNRED z Francie, vysoce kvalitní obraz, snadné uchycení pomocí Night Pearl Weaver montáže, odolné lehké tělo, uživatelsky přívětivé ovládání jednou rukou, široký výběr z pěti barevných palet obrazu, funkce PIP, uložení zaměření až pro 5 vzdáleností, wi-fi propojení dovolují pořízení foto/video a prohlížení prostřednictvím App, sledování pozorovaného obrazu v reálném čase…

Oblíbené termovize PARD

Jestliže chcete vsadit na ověřenou klasiku, můžete se zaměřit na propracované termovize PARD. Líbit by se vám mohla např. novinka PARD DS35 850nm LRF verze s dálkoměrem a systémem den/noc.

Vyberte si nebo si nechte poradit na pojdnalov.cz. Rádi se zde o vás postarají.

Související příspěvky

Elektromotory šetří lidskou sílu

redakce

Digitální budík SENCOR SDC 7900 Qi s bezdrátovou nabíječkou

redakce

Víte, jak se rychle zahřát?

redakce