21.4.2024
MaxiMagazín

Zdravotníci mohou mít šmrnc. Stačí vědět, kde koupit kvalitní zdravotnické oděvy

Máte svou soukromou lékařskou praxi a chcete vám i vašemu personálu koupit kvalitní zdravotnické oděvy? Chcete z nemocnice vyhnat šeď a všednost a potěšit oči pacientů, ale i sami sebe hezkým, zajímavým, padnoucím a pohodlným oblečením? Pak se podívejte na povedené zdravotnické oděvy na webové stránky medical-uniforms.cz. Budete mile překvapeni, jak různorodé a hezké je oblečení do ordinací, lékáren, nebo třeba masérských salonů i jinde.

Zdravotnické oblečení od kvalitních výrobců

Medical Uniforms nabízí oblečení pro zdravotníky od výrobců, kteří umí šít, umí zvolit správné látky nejen, co se barev týče, ale především co se týče jejich služeb a pohodlí. Novinkou z limitované série je např. dámská halena SUPER SMILE od Dickies. Jak už název napovídá, je určena především do zubních ordinací nebo na dentální hygienu. Pomůže se v ordinaci uvolnit nejen malým pacientům.

V těchto studených měsících určitě oceníte teplou vestu. Novinkou je Pletená fleecová vesta WARM – šedá od 7days. Je elegantní, jednoduchá, slušivá, přesto zajímavá a lichotící ženské postavě.

V několika barevných provedeních můžete koupit unisex Dickies MEDICAL SET, který je právě teď nejen novinkou, ale zároveň v prodeji se slevou 15 %. Na pracovišti bude upraveně a erudovaně působit v setu každý zaměstnanec, ať už půjde o ženu nebo muže.

Nabídka zdravotnického oblečení pro všechny profese

Skutečně, v nabídce najdete mnoho modelů pro zdravotníky. Kupříkladu levné laboratorní pláště koupíte už za 359 Kč.  V nabídce jsou také haleny s potiskem i bez něj, kalhoty, šaty, sukně, oblečení v black edition, BEUTY kolekce, BASIC, oblečení pro zubaře, pro dětská oddělení, pro veterináře… Najdete zde dokonce i dárkové poukazy.

Podívejte se na medical-uniforms.cz a vyberte si slušivé zdravotnické oblečení.

Související příspěvky

Co nesmí chybět v šatníku?

redakce

Přizpůsobte pánské boty k jarní stylizaci

redakce

Klasika nebo barevné inovace? Které zlato se líbí vám?

redakce