19.8 C
Prague
24.5.2024
MaxiMagazín

Vybavte vaše střešní okna stínicí technikou tak, aby vám bylo uvnitř příjemně

Možná také patříte k rodinám, kde už máte střešní okna a používáte je s vlastnoručně vyrobenými sítěmi proti hmyzu, které jste jednoduše přilepily na suché zipy kolem okna na zeď. Češi jsou důmyslní a vymyslí kde co. Proč však experimentovat, když si můžete koupit účinné sítě do střešního okna od TERMOTECH a letité žaluzie na střešní okna vyměnit za rolety. Vše na jednom místě, a to na termotecheshop.cz.

Kvalitní zboží od TERMOTECH

Žaluzie a markýzy na střešní okna od TERMOTECH při vývoji brali v potaz všechny dobré i špatné vlastnosti žaluzií jiných výrobců při zachování správného designu. Díky tomu vám tato firma nabízí cenově dostupný, fungující, snadno montovatelný a odolný výrobek, který vám zpříjemní život ve vašem domově.

Koupit si můžete zatemňovací rolety pro střešní okna s hliníkovou pigmentovou vrstvou, která je nanesená na zadní straně rolety. Díky tomu vám zajistí ve stažené poloze naprosté zatemnění prostoru. To ale není vše, v zimě díky své povrchové úpravě přispěje k úspoře tepelné energie. Jedná se o produkt TERMOTECH V40.

Pořídit si můžete také venkovní markýzy na střešní okna TERMOTECH V20 / V25. Na střešní okna se snadno namontují, a to i bez úpravy oken. Jedná se o nejlepší řešení, jak zamezit přehřívání podkrovních místností v teplém období. Pomáhají udržet optimální teplotu místnosti a ochrání povrch střešního okna před UV zářením.

Větrejte i v noci bez obavy z komárů a hmyzu

V podkroví chceme mít možnost vyvětrat si, tak, jako v jakékoli jiné místnosti v domě. Umožní vám to elegantní síť do střešního okna, kterou také zakoupíte u TERMOTECH. Síťovina je šedá a rám bílý, budete mít dokonalý výhled. Ukotvit se dá buď zcela stažená, nebo zcela vytažená. Jedná se o odolnou síťovinu vyztuženou skelnými vlákny.

Více na termotecheshop.cz.

Související příspěvky

Zachovejte si své soukromí – efektivně a stylově

majda

Zahradní domek nemusí být solitér

majda

Aby byl krb pro potěšení

redakce