Máte strach z ročního vyúčtování? Už nikdy!

 

Zimní počasí se nám blíží stále rychleji a začátek topné sezony je již v plném proudu. A tento rok si opravdu pospíšila. Dřívější začátek topné sezóny má následek samozřejmě větší odběr, elektřiny, plynu nebo větší spotřebu tuhých paliv. S tím jsou také spojeny vyšší výdaje a větší finanční náklady na vytápění. Nikdo z nás nechce platit hodně, ale jak tomu zabránit?

 

Máme ideální řešení, 3 v 1.

Pro většinu lidí je v dnešní době obzvláště je důležitá kvalita versus cenu. V tomto případě je hlavní prioritou největší efektivita.

 

A že jak to funguje v realitě?

Výměnou oken uspoříte 8,8% nákladů na topení. Každé další procento úspory přijde poměrně draho – stojí zhruba 27 tisíc korun. Zateplení fasády je mnohem výhodnější. Dokáže snížit poplatky na topení až o 44%. Také cena je příznivější než při výměně oken. Zhruba 10 tisíc kč na jedno procento úspor.

Nejlepším řešením je zateplení podlahy na půdě. Může ušetřit až třetinu poplatků na topení. Přitom investice představuje pouze 5,5 kč na procento úspor. Systémem MAGMARELAX získáte efektivitu, kvalitu za skvělou cenu!

Z hodin fyziky na základní škole si pamatujeme, že se teplo chová podle přírodních zákonů. Ohřátý vzduch je lehčí a tak stoupá vzhůru. Když najde skulinku ve stropě, utíká bez užitku z obytných prostor.

Izolace střech

Tepelná izolace složitých nepřístupných střech se často stává tvrdým odborným oříškem. Je třeba minimálně zasahovat do konstrukce domu a zároveň zajistit dostatečnou vrstvu i v nepřístupných místech. Mezi konstrukce lehčí patří i vazníkové střechy. Zde není možné účinně rozprostřít vrstvu izolace z rohoží kvůli špatnému přístupu do prostor a složitosti dřevěných prvků. Jestliže ale použijeme systém foukané minerální vlny MAGMARELAX®, jsme schopni i takto složitou střechu účinně a kvalitně zateplit během několika hodin práce. Střechy bytových domů mají zpravidla konstrukce které jsou vhodné k dodatečnému zateplení. Lze tak úspěšně využít nízkonákladového opatření – systém MAGMARELAX®. To zajistí výrazné snížení nákladů za vytápění a to rychle a bez velkých zásahů do konstrukce. Návratnost zateplení stropu domu je rychlá a je jedním z nejvýhodnějších kroků v úspoře energie.

Izolace stropní

Nejlepší metodou izolace stropu je aplikace dutinové izolace izolační hmotou MAGMARELAX®.

Nejčastěji se dělá foukáním do půdních meziprostor nebo do dutin. Tudy totiž z obytných místností uniká větší procento tepla. Teplý vzduch je lehčí než studený a tak stoupá ke stropu vytápěných místností. Většinou si najde sebemenší skulinky a proudí bez užitku na půdu. Nafoukáním izolace se utěsní i ty nejmenší dutiny a otvory. Vlastní aplikace systému MAGMARELAX®je velice jednoduchá a to hadicí se ze speciálního přístroje, který je umístěn na nákladním voze, žene materiál do izolovaného prostoru. To celé za běžného provozu domácnosti. Není ani třeba velká příprava prostor. Pracovníci nenadělají nepořádek a vše je hotovo jen za pár hodin.

 

Izolování podlahy

Stropní systém MAGMARELAX® je nejlepším způsobem izolace podlahy na půdách rodinných domků i obytných domů. Systém je lehký, přesný, variabilní a vysoce únosný.

To zajišťuje nášlapná vrstva která je z OSB desek na pero a drážku. Konstrukce je hotova jen za jeden den a následně se zafouká.

Půdu můžete ihned využívat pro skladování či pro sušení prádla. Samozřejmě nemusí zůstat jen u toho. Díky izolaci podlahy může podkroví sloužit i netradičním způsobem. Vytvořte si na půdě třeba letní obytný prostor, relaxační prostor nebo dílnu. A hlavně už nemusíte zatěžovat svůj dům pokládáním těžkých izolačních desek a následnou betonovou podlahou.

A proto neváhejte, a ještě dnes vyplňte náš nezávazný formulář a vyřešte své účty ještě do Vánoc, s 15% slevou jako dárkem pro Vás! Více info www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download