Myslíte si, že vám dobrá práce s vysokým platem spadne do klína sama?

 

Tak tomu bohužel není. Pokud jste například vedeni na úřadu práce, nestačí se spolehnout pouze na nabídky práce, které vám úřad práce učiní. Musíte být odhodláni si novou práci opravdu najít. K tomu je kromě jiného také důležitá psychická odolnost a pravidelná návštěva portálů prace.cz, jobs.cz a airjobs.cz.

 

Nepropadejte panice

Ztráta práce může v současnosti potkat prakticky kohokoliv – tedy i vás osobně. Pokud se tak stane, nepropadejte panice. Nejdříve je třeba splnit si základní povinnost, kterou je zaregistrování se na příslušném úřadu práce. Pokud tak v daném termínu neučiníte, nebudete mít zaplacené povinné odvody – pojistné na zdravotní a důchodové pojištění. Tím se vlastně stanete dlužníky, což ve vaší momentální situaci, kdy jste bez práce, není vůbec příjemné. Proč se také připravit o možnost pobírat podporu v nezaměstnanosti, případně také podporu při rekvalifikaci, pokud se pro ni rozhodnete. Než začnete hledat novou práci a než přijmete nabídku práce, ujasněte si:

  • jakou novou práci si vlastně chcete najít,
  • jakou práci byste rádi vykonávali,
  • jaké máte pracovní předpoklady a dovednosti.

Práce Brno, práce Ostrava, práce Most, práce Chomutov, práce Třebíč, práce Kladno, práce Klatovy, práce Jablonec nad Nisou, práce Rakovník nebo práce Benešov pro vás může znamenat práci na vyšší kvalifikační úrovni než doposud. Můžete však hledat práci za rohem na podobné kvalifikační úrovni jako dosud, ba dokonce na nižší kvalifikační úrovni než dosud. Záleží pouze na vás.

 

Nabídka převyšuje poptávku

Nabídku práce Havířov, nabídku práce Valašské Meziříčí, nabídku práce Litoměřice, nabídku práce Písek, nabídku práce Most, nabídku práce Karviná, nabídku práce Žďár nad Sázavou, nabídku práce Beroun, nabídku práce Cheb nemusíte přijmout okamžitě. Zvláště v současné době, kdy nabídky práce na pracovním trhu převyšují poptávku. Máte tedy čas si nabídku každé práce pečlivě rozmyslet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download