Podzimní chutě: Campagnola, Mikulov a Bzenec

 

Podzim je jedním z nejbarevnějších ročních období. Jen během několika týdnů se v přírodě prostřídají snad všechny odstíny žluté, oranžové, hnědé a červené. A stejně jako se mění barvy stromů, tak se mění i naše chutě. Z plně ovocných přecházíme na zemité tóny, které hrají společně s kyselostí a hořkostí. Na jaká vína tedy můžete letos na podzim vsadit?

 

Trendy letošního podzimu

Letošní podzim se ponese v duchu svěžích, zemitých tónů vín. Skvělou volbou tak budou vína Campagnola, Ryzlink Vlašský ze Zámeckého Vinařství Bzenec či Rulandské Modré z Mikrosvín Mikulov. Tato vína se ve skleničce příjemně rozvíjí. Chuť mají vyváženou, a tak se hodí k jednoduchým pokrmům, která si na podzim rádi dopřáváme. Podzim prožitý po boku těchto vynikajících vín bude prostoupený sluncem a nezapomenutelnou vůní.

 

Právě teď ušetříte!

A navíc jsou právě teď všechna výše zmíněná vína na webu Premier Wines & Spirits ve slevě a speciálních akcích. Na tomto eshopu najdete řadu vysoce kvalitních vín a destilátů, které se hodí k jakékoliv příležitosti. Najdete zde rozličné druhy vín, které doplní jak masa, tak i mořské plody nebo těstoviny. Pokud naopak dáváte přednost tvrdému alkoholu či ovocným destilátům, můžete si zde vybrat také ze široké nabídky Whiskey, Bourbonů či rumů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download