Mytí oken v soukromé firmě. Výškové čištění fasád, výloh Praha

 

Zařídila jsem si vlastní soukromou firmu, protože jsem nebyla spokojená v tom, kde jsem dělala předtím. Navíc ve své firmě jsem svým pánem, takže mám hodně flexibilní pracovní dobu. Samozřejmě neznamená, že když má někdo soukromou firmu, tak se nebudou dodržovat základní pravidla a podmínky co se týká čistoty. Jelikož mám toho doma sama dost, mám na to najaté lidi.

Všimla jsem si, že už opět nastal čas na mytí oken, protože se již přes ně nedalo až tolik koukat. Vzpomněla jsem si, poslední firma, co nám umývala okna, nebyla zrovna 2x precizní. Musela jsem se tedy znovu porozhlédnout na internetu po nějaké úklidové firmě na mytí oken.

Nabídlo mi to několik firem, začala jsem se jimi probírat a porovnávat nabídky a ceny. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., výškové čištění fasád, výloh Praha, která nabízí mytí oken, výloh a leštění na sucho. Vybrala jsem si ji i proto, že mají hodně spokojených zákazníků a kladných hodnocení.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila jsem si termín mytí oken na víkend. V domluvenou dobu se dostavili pracovníci firmy a prohlídli si firmu, aby věděli, kolik oken budou umývat. Nejdříve omyli parapety, kličky a rámy a posléze se pustili i do skel jako takových. Umyli je kvalitními prostředky a setřeli stěrkou s kvalitní gumou. Po důkladném proschnutí je začali leštit čistou 100% bavlněnou plenou bez leštících prostředků.

Byla jsem jako Alenka v říši divů, když jsem viděla konečný výsledek. Okna byla tak dokonale umytá a vyleštěná, až přecházel zrak. Musím říct, že pracovníci firmy byly naprosto úžasní, pracovali precizně a přesto rychle.

Bylo mi jasné, již žádnou jinou firmu na mytí oken potřebovat nebudu a zůstanu věrná této. Rozhodla jsem se navázat dlouhodobou spolupráci. Firmě A SERVIS mockrát děkuji za perfektně odvedenou práci a všem vřele doporučuji jejich služby.

Koberce k nepoznání! Čištění koberců Praha do hloubky

Musím se s vámi podělit o proměnu našich koberců pomocí strojového čištění a zaměstnanců firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Po celém bytě máme koberce, protože nemám ráda chlad od podlahy. V ložnici máme koberec s vysokým vlasem, který moc příjemný na omak. Nicméně jeho čištění je velmi náročné.

41916632 - a close up shot of a vacuum cleaner

Máme známé, kteří vlastní extraktor a pravidelně nám ho půjčují. Ze začátku jsem měla pocit, že toto čištění je dostačující, ale postupem času, jak koberec stárne, se mi výsledek po čištění tímto přístrojem nelíbí. Koberce jsou flekaté a zůstávají dlouho vlhké.

Zjišťovala jsem, zda existuje nějaký jiný přístroj nebo metoda na čištění koberců a narazila jsem na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění koberců Praha do hloubky, která provádí čištění koberců kotoučovým strojem.

Tato metoda zaručuje kvalitní mechanické vyčištění. K odstranění nečistot a dezinfekci je použita šetrná chemie, která zbaví koberec všechny roztoče a špínu. Byla jsem zvědavá a chtěla se přesvědčit, jestli strojové čištění opravdu funguje a sjednala se termín čištění u nás doma.

Pracovníci dorazili včas, připravili si vše potřebné a pustili se do práce. Šlo vidět, že jsou kvalitně proškoleni a ví, co a jak. Poté co vysáli všechny nečistoty, byl koberec na omak už skoro suchý a doslova prokoukl. Koberec v ložnici byl krásně načechraný.

Po této zkušenosti už na extraktor nesáhnu, výsledek je neporovnatelný a konečně mám dobrý pocit a vím, že jsou koberce dokonale čisté. Moc děkuji za služby a profesionální přístup firmy A SERVIS, určitě jsem nevolala naposled.

 

7 x komentováno

 1. Olivie Janská

  Tuhle firmu taky mohu jedině doporučit. Najali jsme si je jednou na generální úklid na podlahy a koberce a odvedli skvělou práci. Obraťte se na ně a uvidíte, že nešpápnete vedle.

 2. Klára Brožíková

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je cena za vyčištění velkého koberce. Děkuji.

 3. Hana Kyvaslká

  Je to pravda. Pokud potřebujete zrenovovat koberec, tak jste tady na správné adrese. Tato firma disponuje vynikajícími prostředky a změstnanci, ktaré váš koberec promění v úplně nový. Doporučuji!

 4. Markéta Chotová

  Zdravím, také se přidávám. My si od nich nechali vyčistit okna, která byla hrozně špinavá po stavbě. Já se do jejich mytí nechtěla pouštět, protože jsem se bála, že nějak poničím nebo poškrábu, byla totiž nová. Ale zaměstnanci A SERVIS si s tím bez problému poradili a okna se leskla opravdu jak zrcadlo. Dali nám na ně i nanoimpregnaci, takže se špína na oknech už neusazuje, protože se vždycky smyje proudem vody. Moc tuto službu od nich doporučuji.

 5. Magdaléna Trojanová

  Nezbývá mi než souhlasit, čistit koberec extrakční metodou je pitomost. Koberce jsou potom flekaté a jsou to zbytečně vyhozené peníze. Strojová metoda je určitě lepší volba. Taky jsme ji od A SERVIS LIPKA vyzkoušeli a ty nám koberce skutečně vyčistili.

  • Barbora Lelková

   Dobrý den,
   jsme rádi, že jste s námi spokojeni. Budeme se těšit na další spolupráci.
   S pozdravem,
   Barbora Lelková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download