4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Námořnický outfit pro každou příležitost

Námořnický styl je příležitost, jak osvěžit šatník a vnést do něj trochu veselé a hravé letní nálady. Hlavními barvami tohoto stylu jsou modrá, bílá a červená a společně působí vzdušně a neotřele. Vyzkoušejte jejich harmonický soulad ve svých outfitech i vy. Níže vám přinášíme několik tipů.

Námořnický styl v nás vyvolává představu příjemné letní dovolené někdy u vody se sklenou dobrého pití v ruce a nikdy nekončící dobré nálady. Napomáhají tomu i netradiční a roztomilé doplňky v čele s kotvami, záchrannými kruhy, kormidly a uzly.

Námořnický styl se svými barvami a vzory sluší všem. Nevíte-li, jak sním nejlépe začít, vsaďte na výrazné doplňky, které se snadno kombinují. Kabelka nebo taška s námořnickým vzorem vypadá dobře ve městě i na pláži a sama vám prozradí, jaké barvy se k ní nejlépe hodí. Postavte se s ní jednoduše před zrcadlo a zkoušejte a zkoušejte.

 

Elegance nebo model pro volný čas? Námořnické doplňky rozzáří obojí

Jestliže dáváte přednost elegantním modelům, určitě do svého šatníku zařaďte modrobílé pruhované šaty a červené nebo bílé lodičky. Doplnit je můžete třeba červenými náušnicemi nebo výrazným šátkem okolo krku.

Základem volnočasového outfitu mohou být klidně klasické džíny, doplněné pruhovaným tričkem s teniskami nebo mokasínami. Dobře se k nim hodí náušnice ve tvaru kotvy nebo elegantní splétaný náramek se stejným motivem. Čas spolehlivě odměří modré nebo červené hodinky s kotvičkou, které díky zvolenému designu zvýrazní půvab dámského zápěstí.

A ležérním dojmem zapůsobíte, když vsadíte na kombinaci proužkovaného sáčka, bílé halenky a kraťásků z džínoviny, které vylepšíte výraznými modrými doplňky. Skvěle se hodí náušnice nebo hodinky s modrým páskem. A pokud to všechno dotáhnete k dokonalosti ještě kabelkou s námořnickým vzorem, budete na ulici i v práci zkrátka nepřehlédnutelná.  

Související příspěvky

Pánské a dámské spodní prádlo? Jaké jsou trendy pro rok 2020?

redakce

Farebné “vajíčka” nesmú v kabelke chýbať ani vám

majda

Svatební tradice – kterých se držet a které jsou dávno překonané?

redakce