Půvab Ledárny oceníte v každém ročním obdob

 

Je pro vás symbolem kvalitně strávené dovolené divoká příroda, klidná zákoutí jen minimálně dotčená turistickým ruchem či ubytování na nevšedním, a přitom plně komfortním místě? Pak by vám z hledáčku rozhodně neměly vypadnout Krkonoše a jejich Černý Důl, v jehož okolí stojí hned čtyři nádherné poloroubenky z dílny Martina Roubala.

Ubytujete se v nich jako za časů našich babiček, ale s veškerým myslitelným pohodlím. Když budete chtít, vyspíte se za pecí, nebo využijete moderních vymožeností v podobě prostorné vany či plnohodnotně zařízené kuchyně. Chalupa Ledárna unikátním způsobem kombinuje půvab starých dob s výdobytky moderní civilizace. Stačí si zarezervovat pobyt v příjemně vybavených apartmánech a poznat její výhody doslova na vlastní kůži.

V náruči dřeva a kamene

Chalupa Ledárna svým názvem nenápadně odkazuje na největší negativum původních roubených staveb, jímž byly špatné tepelné podmínky uvnitř. Malá okna a nedostatečná izolace základů způsobovaly velmi výrazný diskomfort v zimě i v létě. Ledárna však patří ke generaci moderních poloroubených chalup, jež se sice architekturou podkrkonoší inspirují, ale zároveň velmi výrazným způsobem inovují jejich původní vlastnosti.

Zima vám tu tedy rozhodně nebude, a v létě naopak nehrozí ani dusivé horko. Nezáleží na tom, jestli chytíte jeden z posledních volných termínů své zimní dovolené nebo se do hor vypravíte přímo na velké prázdniny. Chalupa Ledárna pro vás bude mít vždy nachystáno spoustu překvapení:

  • Bydlení v autentických kulisách jako v dobách našich babiček.
  • Úchvatné zázemí z přírodního dřeva pro trávení volných chvil i pořizování jedinečných fotografií z dovolené.
  • Dobové vychytávky, jako spaní za pecí nebo široká násep pro slunění pod horským nebem.
  • Velká okna s nádherným výhledem do okolní přírody.
  • Jacuzzi vířivka a dětské interaktivní hřiště.
  • Podlahové topení pro maximální pohodlí i během třeskutých mrazů.
  • Vysokorychlostní Wi-Fi připojení pro sdílení zážitků s okolím.

Můžete si tak své kouzelné ubytování v Krkonoších užít doopravdy se vším všudy. A pokud se vám bydlení mezi dřevěnými stěnami zalíbí, můžete si nechat od Martina Roubala postavit nádhernou poloroubenku přesně podle svých představ!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Movie Downloads To Buy Top Movie Download Site Latest Movie Download How Do I Download Movies Full Hd Movie Download