4.4 C
Prague
8.5.2021
MaxiMagazín

Na listí s pořádným pomocníkem

V letním období jsme se mohli těšit z jejich stínu, nyní na podzim, shazují listy, které často pokryjí trávník i příchozí cesty. Patří to k podzimu. Nádherné barevné listy, které si ale při každém příchodu přinášíme na botách domů.

Úklid zahrady na podzim se většinou neobejde bez hrabání listí. Všimli jste si, že i když na své zahradě nemáte jediný listnatý strom, přesto se na trávníku válí spadané listí? Díky tomu, jak je lehké, dokáže jej vítr rozfoukat až na kilometry daleko, a tak se dostane i k vám. Možná by stálo za to, pořídit si pomocníka.

Fukar na listí Kärcher LBL 4 AKU dokáže proudem vzduchu sfouknout listí z trávníku a nafoukat je na malé kupky, které pak už jen přemístíte na kompost nebo vyvezete. Výrazně šetří čas při úklidu zahrady. Díky silnému výkonu jej můžete využít nejen na listí, ale také při odstraňování zeleného odpadu po řezu křoví a drobnějších větví, plevele po pletí, posekané trávy, ale využijete jej i při úklidu nečistot z garáže např. pilin. Max. rychlost dosahuje 250 km/h. Fukar má dvě rychlosti, takže vám i pomůže zvelebit květinové záhony tím, že z nich jemně vyfoukáte napadané listí i opadané okvětní lístky, ale neponičíte živé květy.

Kärcher LBL 4 AKU je napájen 36V baterií, má odnímatelnou plochou hubici s integrovanou ostrou hranou, díky které lze kontrolovaně a cíleně přemisťovat i vlhké a zašlapané listí. Ergonomický design a nízká váha (pouze 2,2 kg) zajišťuje dokonalé vyvážení přístroje při práci, aniž by vás brzdila únava.

Díky Kärcher platformě 36 V Battery Power může být přístroj napájen dvěma typy baterií, které umožňují různou délku práce – 2,5 Ah baterii (max. 15 min.) nebo 5,0 Ah (max. 30 min.). Na tomto typu baterií můžete během práce sledovat zbývající čas.

 

*36V baterie není součástí vybavení.

Doporučená cena: 3590 Kč*

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Související příspěvky

Nebezpečná spánková apnoe – chraňte sebe i své blízké!

majda

Jak svítit šetrněji?

redakce

Jak vyčistit průmyslové lité podlahy od olejů a barev?

Veronika