5.4 C
Prague
4.12.2022
MaxiMagazín

Satjam Niagara! Čím je unikátní tento okapový systém?

Společnost Satjam je na našem trhu jedním z největších a také nejuznávanějších výrobců plechových střešních krytin. Nabízené krytiny touto společností mohou být využity na rodinných domech, bytových domech, komerčních objektech, chalupách i průmyslových stavbách. I najít desítky variací střešních krytin. Nabídkou střešních krytin ale Satjam nekončí. V sortimentu lze najít komplexní příslušenství ke střechám, včetně okapových systémů Satjam Niagara. A právě okapové systémy Satjam Niagara jsou mezi veřejností i mezi odborníky velmi uznávané. Proč? Protože jsou unikátní hned z několika hledisek.

 

Elegance a pevnost

Elegantních a zároveň pevných okapových systémů na našem trhu příliš nenajdeme. Většinou máte na výběr mezi klasickými pozinkovanými okapovými systémy v provedení bez barvy nebo plastovými okapy. Pozinkované materiály nemají pro většinu staveb dostatečnou eleganci a plastovým zase naopak schází odolnost. Právě okapový systém Satjam Niagara dosahuje vynikajících výsledků v obou oblastech. Jádro okapového systému tvoří ocelový pozinkovaný materiál, který je opatřen polyuretanovým lakem o tloušťce 50 μm. Okapové systémy je možné vybírat v osmi barevných variantách provedení, včetně čisté bílé.

 

Komplexnost systému

Další předností okapového systému Satjam Niagara je komplexnost celého systému. Nabízený sortiment nabízí žlaby, svody ale také kompletní příslušenství pro jejich snadnou a rychlou instalaci. I při snadné a rychlé instalaci jsou ale jednotlivé komponenty navrženy tak, aby splňovaly požadavky na kvalitu a pevnost celého systému. Systémy nosných prvků jsou dokonce navrženy tak, aby odolávaly i extrémnímu zatížení v horských přírodních oblastech.

 

Nově je sortiment rozšířen

I přestože nabízený sortiment v okapovém systému Satjam Niagara je komplexní, satjam se neustále snaží o vývoj nových produktů. Nově je nabídka rozšířena také o větší rozměry svodů a žlabů. Nyní je možné volit na stavbu žlaby o průměru 190 mm a svody s průměrem 120 mm, což umožňuje i využití okapů na velkých střechách, kde je zapotřebí odvádět velké množství vody.

Detailní nabídku Satjam Niagara najdete na www.satjam.cz.


 

 

 

Související příspěvky

Nedělejte si z plísní své spolubydlící, zlikvidujte je protiplísňovým nátěrem LSG

Veronika

Do moderní domácnosti moderní design PVC podlah Gerflor DESIGNTEX

redakce

Toužíte po vlastním domě, ale nevíte jak na to? Vsaďte na ověřené stavby na klíč

redakce